Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 320346
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πούμε για την Ιόλη που δεν έχει ήδη ειπωθεί. Προς χάριν των στατιστικών όμως θα πω και εγώ το κομμάτι μου.
Ραντεβού κανονίστηκε εύκολα με ένα τηλέφωνο. Η κοπέλα ήρθε με μια ώρα καθυστέρηση αλλά για αυτό έφταιγα εγώ καθώς είμαι νέοπας και τα ψιλοσκάτωσα με τη συνεννόηση.
Όταν όμως ήρθε η απόδοση της ήταν άψογη. Ξεκίνησε με ωραία πίπα και μετά πήγαμε στο γλειφομούνι όπου υγράνθηκε αρκετά. Στη συνέχεια με καβάλησε και άρχισε να δίνει πόνο. Σε λίγη ώρα λοιπόν και αφού περάσαμε από τις γνωστές στάσεις έβγαλα καπότα και τα πήρε όλα στο στόμα. Πρέπει να σημειωθεί πως με φίλησε ελάχιστα αλλά αυτό δεν με πείραξε καθώς δεν καπνίζει ενώ εγώ είμαι βαρύς καπνιστής.
Το σόσιαλ αρκετά ευχάριστο. Έδωσε την εντύπωση κοπέλας χαμηλών τόνων και έπρεπε να πάρω λίγο πρωτοβουλία στην συζήτηση αλλά κλάιν.
Μετά για δεύτερο για γύρο τα ίδια με τον πρώτο αλλά λίγο πιο γρήγορα μην τελειώσει ο χρόνος.
Εν κατακλείδι ένα ωραίο ραντεβού, όπως θα περίμενε κανείς από μια κοπέλα που είναι οκτώ χρόνια στο κλαρί.

ΥΓ. Η κοπέλα ήταν πεντακάθαρη, πήγε στο μπάνιο τρεις φορές (μια που ήρθε, μια στη μέση και μια στο τέλος). Επίσης να πω πως είμαι περιορισμένος στις κριτικές και μπορώ να βάλω μέχρι 7.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
157
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, eridon1877, Makedonas1971 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2023
Φίλε μου ψάχνω να βρω στοιχεία επικοινωνίας και δυσκολεύομαι. Θα μπορούσες να βοηθήσεις;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1