Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα Έχω έναν τρομερό πονοκέφαλο από την ένταση του σεξ και μία τρομερή απορία Πώς και δεν υπάρχει ούτε μία κριτική για αυτή τη ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!
Συνάντηση στο Πρίαμος Παγκράτι με το που ξεκίναγε 4:00 την έχω κλείσει για μία ώρα υποτακτική με πρωκτικό. Με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω μία γυναίκα που θα μπορούσε να ήταν η βασίλισσα μιας Φυλής εξωτικών γυναικών
Ο φωτογράφος έχει αποτύχει πλήρως η γυναίκα στάζει καύλα και αυτός την έχει βγάλει σαν ένα κοριτσάκι που ανεβάζει φωτογραφίες στο Instagram.
Ενώ σκέφτομαι αυτά με χαιρετάει με αγκαλιάζει και περιμένει κίνηση ξυπνάω από τη ονείρωξη τη φιλάω και αυτομάτως αυτή το μετατρέπει σε αισθησιακό γλωσσόφιλο χαμουρευομαστε έκει στα όρθια ξεπερνάω Το αρχικό σοκ και τη γδύνω και μου χει καρφωθεί στο κεφάλι να υποτάξω αυτό το αγριομουνο. Δεν χρειάστηκε και μεγάλη προσπάθεια πέφτει στα γόνατα Και μπουκώνει όση πουτσα μπορούσε. Και βάζει πολύ Κρέας το λαρύγγι της και για πολλή ώρα. Η κάβλα ξαπλώνει ανάσκελα στο κρεβάτι με το κεφάλι να κρέμεται έξω την έχω βουτήξει από το λαιμό και και πιπωνω δίχως αύριο ενώ τρώει και αδιαμαρτύρητα κάνα σκαμπίλι και κάνα φτύσιμο. Άδειασα μουγκρίζοντας στο λαρύγγι της και είδα τα φλοκια μου να βγαίνουν από τη μύτη της.
Είχα κατάκαυλώσει τόσο από το σκηνικό που δεν πρόλαβε να βγει από το ντους και της επιτέθηκα Ούτε θυμάμαι πόσες στάσεις κάναμε με έβγαλε νοκ άουτ στα πρόθυρα καταρρεύσης. Μου έκανε ένα ηδωνικό γλύψιμο αρχιδιών και πούτσας στήσιμο στα 4 με το κεφάλι κάτω τα χέρια πίσω στην πλάτη και προσπάθεια για ξεκώλιασμα που με τα πολλά στέφθηκε με επιτυχία σε Πλαγια στη στάση.
Γενικά η κοπέλα πέρα από τα υπόλοιπα μπαίνει στο πετσί της υποτακτικής κάνει σεξ πραγματικά δεν τη νοιάζει να τσαλακωθεί και νομίζω ότι είναι μία γυναίκα διπολική που γουστάρει να είναι και υποτακτική δούλα και καραγαμιολα γουστάρει το roleplay Και Και μάλλον περνάει καλά Αν και αυτό που έχει σημασία για μένα είναι ότι πέρασα τέλεια

Η απορία μου παραμένει πως δεν έχει γράψει κριτική κανεις για αυτή??

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
290€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
3.024
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peif, Kontopodis, doc_lin και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2023
Κάνε και μια ανάλυση των υπηρεσιών που πήρες γιατί γράφεις 290 για μια ώρα.
review reaction 1 BUT-TMAN, hornyasfuck, Pa Luki Luk
23 Αυγούστου, 2023
Γαμηστε την αλύπητα
review reaction 1 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2023
Καλημέρα Ναι έχεις δίκιο πήρα μία ώρα 140 πρωκτικό 50 υποτακτική 40 Και της είχα ακουμπήσει στο τραπεζάκι 240 το να τα πιει προέκυψε στην πορεία και της έδωσα άλλο ένα πενηντάρικο το κανονικό κόστος ήταν 270
review reaction 1 hornyasfuck, Pa Luki Luk
23 Αυγούστου, 2023
Το μόνο που λες στους παλιους τους σαιτ είναι ότι είσαι μικρος σε μεγεθος, αρα ουτε ριπερ ουτε τίποτα. Μονο μικροτσουτσουνος είσαι. Αν την ειχες λιγο μεγαλη καμια δεν θα καθόταν. Εδω δεν καθονται απο μπροστα. Οποτε κανει την χαρη στον εαυτο σου και μην ξεφτιλιζεσαι στα ματια μας, μικρε.
review reaction 3 BUT-TMAN
23 Αυγούστου, 2023
Σωραιος!
Αναλυσε λίγο το 290€.
review reaction 1 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2023
Καλημέρα Srek7 δεν βλέπω πως θα ξεφτιλιστώ στα μάτια σου Δεν υπάρχει περίπτωση να σε πληρώσω για να μου παρέχεις ερωτικές υπηρεσίες γιατί υποθέτω ότι είσαι γένους αρσενικού Εκτός αν είσαι ο κλώνος κάποιας βίζιτας
review reaction 3 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2023
Με τετοιο nickname σου είπα!! Αυτά !
review reaction 1 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2023
Σαν υποτακτικη που εγραψες 40 €. Τι περιλαμβανει το ?
review reaction 1 London(2), hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8