Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν μετά από δύο ραντεβού σε άλλο γράφειο κ απόφαση μη κριτικών.. υπόσχεθηκα στον εαυτό μου ποτέ ξανά κριτική σε κοπέλες που δουλεύουν μόνιμα εδώ κ βγάζουν το ψωμί τους.δεν γουστάρω να θάβω κοπέλες που πραγματικά το παλεύουν αλλά δεν .. εμφάνιση η οτιδήποτε άλλο... ραντεβού με Πωλίνα.. όμορφη επίπεδο έχει χαρακτήρα..δουλεύει καλά ο κινητήρασ κ σε χαμηλές κ σε ψιλες στροφές είναι η φοιτήτρια σε ένα ποταδικο που ήθελες να περάσεις μια αξέχαστη βραδιά... χαμογελαστή καλοσυνάτη πολύ καθαρή μοσχοβολουσε.. λευκή επιδερμίδα από τις περιπτώσεις που δεν βρίσκεις συχνά και εύκολα στον χώρο ..χαδιαρα αν την αφήσεις..νιωθεις γκόμενικο σκηνικό..αλλα αν αγριεψεις μέσα ειναι..κ παλι..θα ήθελα να πω ότι βλέπω κ πίσω από αυτό που έρχεται κ μπορώ να δω κ να καταλάβω πολλά.. αν δω ομορφιά κ άσχημη συμπεριφορά θα γράψω αρνητική εννοείται αλλά μερικές φορές η σιωπή από μέρος μου είναι μονόδρομος .. κάνεις δεν μας επιβάλλει τίποτα μεγάλα παιδιά είμαστε κ έχουμε ορμές κ ορέξεις..το πώς θα έρθει κ πως θα συμπεριληφθεί πολλές φορές είναι κ θέμα ευθυγράμμισης..κ θέμα συμπεριφοράς κ θέμα εμφάνισης..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GOAT
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
883
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, THV, TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού