Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Λίνα την είχα βάλει στο μάτι από καιρό (λαμβάνοντας υπ όψιν και τις διθυραμβικές κριτικές που είχαν γραφτεί) αλλά όλο κάτι στραβωνε... Όμως ο επιμενων νικά και ήρθε η ώρα να την συναντήσω. Έπειτα από εύκολη συννενόηση με το γραφείο με λίγα μηνύματα το ραντεβού κλείστηκε στο χώρο μου για μια ώρα. Το κορίτσι ήρθε στην ώρα του και όταν το είδα η προσοχή μου εστίασε στα πολύ όμορφα πράσινα μάτια της.Γλυκια κοπέλα, νέα, με σφιχτό και αδύνατο κορμί. Τα αγγλικά της καλουτσικα, χρειάζονται βελτίωση και το δουλεύει, όμως βγάλαμε άκρη κι έτσι. Στο social ήταν πολύ προσεγγισιμη και χαμογελαστή οπότε έσπασε ο πάγος εύκολα και γρήγορα. Στην συνέχεια, πήγε για ντουζακι και αφού βγήκε περάσαμε στην κρεβατοκάμαρα. Ήταν όμορφα, σαν να είμαι με την κοπέλα μου. Μύριζε υπέροχα, και το κορμάκι της ήταν ότι πρέπει για γλείψιμο και φιλιά. Είχε piercing στις ρώγες και τον αφαλό. Εγώ προσωπικά τα βρήκα εξαιρετικά sexy, σε κάποιον άλλο ίσως να μην αρέσουν. Η συμμετοχή της στο σεξ ήταν αρκετά ικανοποιητική, το γουσταρε κι αυτή όπως κι εγώ, βέβαια περίμενε από εμένα να της πω τι θέλω να κάνουμε. Αυτό βέβαια είναι καλό, γιατί εγώ είμαι ο πελάτης, άλλωστε, όμως θα ήθελα να πάρει κι αυτή κάποιες πρωτοβουλίες. Όχι ότι δεν το ευχαριστήθηκαμε, αλίμονο, όμως έχω περάσει και πιο καλά με άλλα κορίτσια. Θα την ξανασυναντουσα, στο μέλλον, γιατί εκτός του ότι μου άρεσε εμφανισιακά, πιστεύω πως μπορούμε να αποδώσουμε καλύτερα και οι δύο και να πιάσουμε το τοπ της απόλαυσης που θα μπορούσε να μας προσφέρει η συνουσία...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
STEEL DOCOP
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
453
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mariosgen, doc_lin, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού