Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λίγα για εμφάνιση: αδύνατη πολύ, ακόμα κ για μένα που μαρεσουν. Είναι φρικ με τη γυμναστική, πολύ γυμνασμενη. Πρόσωπο, κλασικό με φουσκωμένα χείλη κ περίεργο μαλλί.

Στα του αγώνα πραγματικά ένιωσα μια γυναίκα με φιλότιμο, ένα καλό κορίτσι που θέλει να σε ευχαριστήσει. Από την άλλη βουρκωσα φεύγοντας μετά από ολιγόλεπτη κουβέντα που είχαμε διότι καταλαβαίνω πόσο δε θέλει να μην κάνει αυτή τη δουλειά.

Το ξέρω κ το καταλαβαίνω ότι καμία δε θέλει, αλλά δε θέλω να το βλέπω κ να το νιώθω... Πήγα να ξεσκασω κ έφυγα με μαύρη καρδιά. Πιο πολύ με κάνε να την υιοθετήσω παρά να τη....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.113
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, TOMCRUISE, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2023
Ανουσια κριτική για μια κοπελα που εχει φυγει 20 μερες και δεν θα ξαναρθει.
Προσωπο 5 ;
Αληθεια τωρα;
review reaction 3 hornyasfuck, srek7
18 Αυγούστου, 2023
Μη το σκέφτεσαι φίλε. Αν δεν θέλει ας βρει να κάνει κάτι άλλο που θα της δίνει τις πολυτέλειες που ζητάει.
review reaction 1 Rani37, hornyasfuck
18 Αυγούστου, 2023
Την επόμενη φορά θα σε ρωτήσω πότε θα κάνω κριτική. Ναι δε μου άρεσε το πρόσωπο από κοντά καθόλου.
review reaction 1 TOMCRUISE, Quarantaris, hornyasfuck
19 Αυγούστου, 2023
Η κοπελα εχει σχεση με την γυμναστική οσο εχω εγω... δευτερον το προσωπο της γαμαει , τριτον δεν ανεβαζεις κριτικη απλα και μονο να γραψεις οτι η κοπελα εχει αναγκη την δουλεια. Αν εισαι μαγκας σκασε 170 χωρις να πηδήξεις
review reaction 1 hornyasfuck
19 Αυγούστου, 2023
Ρε φίλε ο προαγωγός της είσαι? Κάνε μας τη χάρη που θα μας υποδείξεις και τι θα πούμε κ ποτέ θα το πούμε.
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
06 Σεπτεμβρίου, 2023
Ευχαριστούμε για την κριτική. Επειδή έρχεται ξανά τελικά σύντομα (με αφορμή την απάντηση του φίλου Sinman ότι μας τελείωσε για πάντα, ας μην είμαστε κατηγορηματικοί όταν λένε ότι δεν θα επιστρέψουν ή θα σταματήσουν τελείως γιατί η ιστορία άλλα δείχνει τις περισσότερες φορές), στο επικοινωνιακό είναι οκ; Μιλάει αγγλικά ή χρειαζόμαστε τεχνολογία; Λέω να παίξω τις πιθανότητές μου με τη συγκεκριμένη κοπέλα, αλλά αν δε μιλάει αγγλικά ζήτω που καήκαμε.
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
14 Μαΐου, 2024
Αδερφέ οι γόβες louis vuitton που φοράει ξεπερνούν το μισθο της πλειοψηφίας των Ελλήνων, και δεν κανει και οικοδομή!
Οπότε μην το παίρνεις κατάκαρδα!
review reaction 1 Rani37, FIDEL Sk
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7