Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Άλλη μια τίμια συνάντηση για εμένα με κορασίδα από λατινική Αμερική.
Γενικά να πω πως, οκ οι περισσότερες δεν ξέρουν ούτε το yes/ no από αγγλικά αλλά κ μόνο ότι δεν έχουν τη ρωσική ξινιλα.. αλλάζει όλη η εμπειρία.

Σόρρυ για τη μικρή παρένθεση, αλλά όσο κ να γουστάρω τις γυναίκες από την USSR... Οι περισσότερες έχουν ένα τουπε, μια ξινιλα κ είναι πολύ πιθανό να στο βγάλουν ξινό...

Πάμε στο κορίτσι.

Με υποδέχτηκε με τα εσώρουχα, οι φωτογραφίες ίσως κ να την χαλάνε. Το σώμα είναι άψογο, μικρό στήθος αλλά ενεργό κ σου δίνει αυτοπεποίθηση. Δε ξέρω πόσο είναι αλλά Μαξ 20 την κάνεις. Δεν ξέρει αγγλικά τίποτα, nada. Στη πίπα τωρα, για άλλη μια φορά 20αρα λατίνα με αφήνει με το στόμα ανοικτό. Πέραν του ότι σε κάνει να πιστεύεις ότι το γουστάρει το καβλι σου στο στόμα της, το κάνει κ άρτια! Το αιδοίο της ανοικτού τύπου μεν αλλά με πολύ καλή αίσθηση δε. Δάκτυλα μπρος κ με πολύ πονηράδα όμως κ πίσω. Ευχάριστη, χαμογελαστη, καβλομενη, κ το πιο σημαντικο.. το έζησε. Όχι σαν αλλα κομοδίνα... με πόδια Victoria secret.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.113
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 BisexualWannabe, Larson, Score73 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2024
@Rani37 συναγωνιστή μου τι σε προβληματίζει και έβαλες ίσως? Σκέφτομαι να την πάρω όταν ξαναέρθει.
Επίσης πέρα από τα δύο tattoo στο χέρι είχε κ αλλά? Βυζάκια μικρά αλλά ωραία - γεμάτα ή νερουλά?
Σόρρυ για την μετά χρονολόγημενη ερώτηση.
review reaction 1 hornyasfuck, Larson, Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1