Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η αγορά γέμισε λατίνες , κόντρα στα σημεία των καιρών εγώ επιμένω Ουκρανία .
Stasy , ουκρανικό μεζεδάκι 27 χρονών , μικροκαμωμένη , κοντούλι με αψεγάδιαστο κορμί , λευκή επιδερμίδα , βυζάκια δυαράκια φυσικά με μεγάλη ρωγαρα και κωλαρακι μικρό αλλά σωστή αναλογία σε σχέση με το υπόλοιπο σώμα , με δύο τρυπούλες ροζουλί που ξεχνάς να βγάλεις την γλώσσα σου από εκεί .
Είχε tourαρει και πέρσι το καλοκαίρι εδώ το κουκλί με άλλο γραφείο χωρίς να το συναντήσω , ήταν όμως στα υπόψιν .
Με φουλ πρόγραμμα παρακαλώ οπότε το διωράκι κλείστηκε χωρίς δεύτερες σκέψεις .
Στον αγώνα τώρα , φιλάει βαθειά με πάθος από την αρχή , περνάει με την γλώσσα της όλα τα σημεία ( η καθαριότητα είναι αυτονόητη ) με μεγάλη στάση στα μπαλάκια , ρουφάει καλά και φαίνεται να της αρέσει , κρατώντας με το ένα χέρι την πούτσα και κουνώντας το κωλαρακι της ρυθμικά .
Ψάχνει καθρέφτη να κοιτάζετε , μεγάλο ξεκωλάκι .
Στο στοματικό από μέρους μου αφέθηκε τελείως , χαϊδεύοταν μόνη της και το πονηρό μουτράκι της έγινε κατακόκκινο . Έπιασε πολύ καλή υγρασία , πήγε να πάρει gel αλλά κράτησα το χέρι της και το άφησε .
Η αίσθηση μέσα της μοναδική
, κορμί που υποστηρίζει όλες τις στάσεις , σφιχτό μουνάκι που σε συνδυασμό με τις εκφράσεις καύλας του προσώπου της έφτασα στο τέλος σχετικά γρήγορα αδειάζοντας μέσα στο στόμα . Άφησε λίγα να τρέξουν αλλά σαν τίμιο κορίτσι ήπιε την μεγαλύτερη ποσότητα .
Στον δεύτερο γύρο είχε κώλο .
Την πήγα πολύ ήρεμα να την χαλαρώσω , με γλώσσα , δάχτυλα , σαλάκια αλληλογλειψηματα αλλά παρόλη την χρήση λιπαντικού ζοριστηκε αρκετά .
Την δούλεψα πολύ σιγά με αργές διεισδύσεις ώσπου να την ανοίξω , σε λίγα λεπτά το σουφράκι είχε χαλαρώσει και με βοήθεια τους δύο αντίχειρες μου τον χώνευε όλο μέχρι τον πάτο . Ακούστηκαν τα da da da , κάτι μισοελληνικά , το σεντόνι το είχε σφίξει με τα χέρια της σε πλήρη έκταση . Πολύ καλό στήσιμο χωρίς κλεψιες , από τα πιο τίμια κωλογαμησια .
Άραγμα αρκετή ώρα για ξεκούραση με το απαραίτητο social σε μία μίξη λίγων αγγλικών και ελληνικών . Ασχολήθηκε λίγο με το κινητό της αλλά μόλις κατάλαβε ότι πάμε για τρίτο γύρο ακολούθησε ευχάριστα .
Ο τρίτος ήταν μία μίξη των προηγούμενων δύο , με όλο το πρόγραμμα του κοριτσιού που το πρόσφερε με επαγγελματισμό .
Σίγουρα θετική η συνάντηση , καυλωμένο όμορφο ουκρανακι με υπέροχο σώμα για τους λάτρεις των petite .
Έφυγε ακριβώς στον χρόνο της μέσα στην τρελή χαρά με τσέπη κατά τέσσερα πράσινα πλουσιότερη και εμένα να της ρουφάω την γλώσσα άλλη μία φορά στην έξοδο .. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
400€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.119
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Kontopodis, TOMCRUISE και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2023
Χωρίς παρεξήγηση αλλά γκόμενες που έχυνα στα στούντιο με 50 δεν τους δίνω μετά 150 . Έχω βέβαια κάνει μια εξαίρεση μια φορά με την Μονικα Σερβα όταν έγινε ανεξάρτητη γιατί το είχα καημό να της τα δώσω στο στόμα CIM . Αλλά περί ορέξεως …
review reaction 2 review reaction 3 review reaction 1 pilofori, hornyasfuck, Καβαλαρης!!!
17 Αυγούστου, 2023
αρα το κοριτσι ειναι πρωην στουντιοκοριτσο???
review reaction 1 review reaction 3 koursaros66, hornyasfuck
18 Αυγούστου, 2023
@koursaros μολις εκανα εικονα τα χυσια στο στομα της! Σ ευχαριστω Έρωτας
review reaction 1 hornyasfuck
26 Αυγούστου, 2023
Στο analvids.com ζητάνε σεναριογράφους…
review reaction 1 Johnstef
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4