Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τις τελευταίες ημέρες ειπα να δοκιμασω κατι μακρυα απο τα συνηθη γουστα μου...δεν εψαξα υποτακτικο δεν εψαξα αγρια πραγματα ηθελα απλα πολυ καλες υπηρεσίες...με τη βοηθεια απο μονικα και ευα καταληξαμε σε βλαντα που οπως λενε και οι περισσότερες κριτικες εχει καλες υπηρεσίες....

Ευκολη συνεννόηση με το γραφείο χωρις παρατράγουδα αυτη τη φορα και παω στο ξενοδοχείο... παρεμπιπτόντως παραδεισος η αδεια Θεσσαλονίκη τετοια μερα...

Ανοιγει η πορτα και η πρωτη εντυπωση δεν ειναι ασχημη....
Προσωπο οχι κατι εντυπωσιακο αλλα νομιζω καλυτερο των φωτογραφιών
Στηθος 2+ με πτωση λογικα απο γεννα
Υπόλοιπο σωμα χωρις περιτα κιλα ενα κλικ παραπανω στην κοιλια αλλα οχι κατι να χαλαει την εικονα ...
Κωλος ωραιος στητος αλλα δε τον δινει οπως παλαιοτερα....
Δερμα απαλοτατο μου εκανε εντύπωση αλλα κατασπρη...νομιζω οτι αν ζουληξεις λιγο αφηνεις ανετα σημαδι....
Καθαριότητα αψογη παντου...
Κ επισης περιποιημενη και με ωραια εσώρουχα για να αρεσει η πρωτη εικονα...οχι σα κατι αλλες που ανοιγουν με παντοφλες και ρομπα θαρρεις και πηγαμε να φτιαξουμε τη χεστρα...

Ειχα διαβασει για λίγα αγγλικα αλλα ισως να εμαθε γτ πλεον βγαζεις ανετα κανονικη συζήτηση εκτος και αν θελετε να μιλησετε για μοριακη βιολογια οποτε λογικα θα δυσκολευτειτε...

Και πάμε υπηρεσίες...αφου δεν θα πηγαινα για hardcore καταστασεις δεν ηξερα ακριβως πως θα κυλουσε το πραγμα...
Εκ του αποτελεσματος κυλησε μια χαρα....
Οπως εβαλα και στις βαθμολογίες η βλαντα ειναι ο ορισμος του για να καλυψω το οποιο μειον της εμφάνισης ειμαι αριστη στις υπηρεσίες.....

Φιλιά με φουλ γλωσσα κολλαει πανω σου τριβεται γλυφει θελει δαχτυλα και γενικα το ζει η εστω το πουλαει πολυ ικανοποιητικά χωρις να σε κουραζει....
Πιπα προσπαθησε ντιπ εκανε αλλα για λιγο...ρυθμο πηγαμε οσο αντεχα κ δεν με σταματησε αρα καλα και εδω ...
Στο γλυψιμο και στο σεξ εκανε κατι τρεμουλα σα να τελειωσε...δε ξερω αν το εκανε ψέματα...αν οντως τελειωσε πάντως χαλαλι της....

Εν κατακλείδι ωραια συνάντηση με μια κοπελα που συνειδητα κανει αυτο το επάγγελμα και κυριως δε κανει αγγαρεία...
Σαφως κ υπαρχουν ομορφοτερες η με σωματαρες η δε ξερω εγω τι αλλο...αν ομως θες καλες υπηρεσίες και κανεις ενα κλικ κατω στην εμφάνιση νομιζω αξιζει και με το παραπάνω...

Το ισως να την ξανασυνατησω παει στο οτι πηρα τη δοση μου απο πιο σοφτ υπηρεσίες και τωρα θα ξαναπεσω στα βαριαΝαι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
5.082
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, Elganador, mallias20 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού