Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 45 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 153084
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εντάξει, τι να πεις για αυτο το κορίτσι, μοναδική, έρωτας.
Με το γραφειο όλα καλα, με λιγα μηνύματα πολύ εύκολα όπως πάντα κατάφερα και την έκλεισα νωρις το μεσημέρι την συνάντηση για το βράδυ στο χώρο μου, επειδή συνηθίζω να κλείνω αργά οταν είναι είδη βράδυ και 2 φορες που προσπάθησα μεσα στον μήνα έφαγα άκυρο.
Είχαμε ένα θέμα με τον οδηγό έχασε λίγο το δρόμο αλλα ολα οκ δεν με πείραξε η καθυστέρηση. Εντυπωσιακή παρουσία η MILA , βγήκε απο το αμάξι και την παρέλαβα, φοραγε τακουνια , μαύρο φόρεμα που τόνιζε όλα τα δυνατά της σημεία, πήγαμε στο χώρο μου, μύριζε υπέροχα κορμί-μαλλιά, περιποιημένη και sexy όπως πρέπει να είναι ενα cg , θερμή ευχάριστη και πολύ ερωτική, μου άρεσαν όλα επάνω της, αρχίσαμε τα φιλία και λιγο chat στο σαλόνι πριν προχωρήσουμε στα ενδότερα.
Η φάση μου είναι ξεκάθαρα GFE και ευτυχώς έιχαμε τέτοια χημεία που είχε αποτέλεσμα να περάσουμε τέλεια, όπως μου το είπε και αυτή, μου έφτιαξε την διάθεση.
Είχαμε φιλία αγκαλιές προκαταρκτικά για 10-15 λεπτα,πολύ γευστικό μουνί ( οπως είπε και η ίδια για το καυλί μου Χεχε! ) γούσταρε την έβλεπα, δεν μπορούσα να την χορτάσω, σαν να ημουν με σχέση ένα πράγμα.
Δεν είπε όχι σε τίποτα , missionary , cow , doggy , ισπανικό , DFK που είναι βασικό κομμάτι για εμένα χωρίς κάν να της πω στην αρχή οτι το θέλω πάρα πολύ, άλλωστε είμαι πιο πολύ αισθηματικός-αισθησιακός τύπος που θέλω να νιώθω το ταίρι μου (aka αγαπούλης, την έλεγα και My Love πανω στην καύλα ) , πίπα τρομερή με καύλωνε σε χρονο dt , άντεξε και σε γρήγορους ρυθμούς χωρίς παράπονα, έχει εμπειρία άλλωστε και ξέρει να συμπεριφέρεται στον παρτενέρ της, κάναμε 3 γύρους οσο επιτρέπεται στην 1:30 ώρα, μακάρι να την κράταγα και για περισσότερο το μωρό μου.
Εξαιρετική κοπέλα με πολύ καλό χαρακτήρα και έχει την εμφάνιση και το κορμί που γουστάρω σε μια γυναίκα, έμεινα πολύ ικανοποημένος και δεν παίζει να την ξεχάσω αυτή την συνάντηση.
Σίγουρα δεν λέω κάτι καινούργιο καθώς η φήμη της προηγείται, απλά παραθέτω την εμπειρία μου.
Καλό καλοκαίρι συμπαίχτες και βαθμολογώ όσο μου επιτρέπει αλλίως θα της έβαζα μόνο 10αρια, just saying.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Johnny_Castle
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
438
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Triant, elpotero, TOMCRUISE και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2023
Φίλε, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, έχεις δίκιο. Είναι καταπληκτική...
G
Ghanim
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1