Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μια που μας
ξαναήρθε λοιπόν …

Η κοπέλα χωρίς αμφιβολία και χωρίς αντρικά κόμπλεξ στυλ έλα μωρε μια ωραία ακόμα γκομενα η βιζιτα (πες το όπως θες) είναι μουναρος και πάνω κάτω όπως τα έχουν πει οι υπόλοιποι .

Είναι η γκομενα που παρταρει στο club πας της μιλάς τρως τη πόρτα λες οκ πας σπίτι και τον παίζεις στη γωνία …

Έχει ύψος , σωματαρα , πρόσωπο , χαμόγελο , φρεσκάδα , συζητήσιμη ,στέκεται παντού μια χαρά .

Αν θες τέτοιο στυλ τύπου όλα νορμαλ χωρίς αλατοπίπερα και πολύ χλιαρά σε όλα τα άλλα και λέγοντας χλιαρά εννοώ …

χαλαρή πίπα , επιφανειακά φιλιά, νορμαλ στησίματα , κλασικές στάσεις με χαμόγελο, ψιλό αγκομαχητά τύπου ναι πήδα με γουστάρω κλπ κλπ εννοείται να πάτε…

Μη ξεχάσεις ότι έχεις δώσει από πριν 150 για να πάρεις μετά τέτοιου στυλ υπηρεσίες.

Σου κάνει να πας η προσπερνάς ?

Επιλογή , λεφτά , στομάχι γερό, χρόνος και διάθεση δίκη σου και μόνο . Καπέλο

Δε νομίζω ότι κάνει κάτι προσποιητά απλά κάνει αυτή τη δουλεια με αυτό το στυλ υπηρεσιών .

Πολλές καλύτερες και πιο όμορφες , πολλές χειρότερες και πιο άσχημες σε σύνολο πακέτου …

Αν πεις μετά κρίμα μια τόσο μουναρα χωρίς κάτι ιδιαίτερο σε υπηρεσίες η πεις μπράβο ωραίο μουνι , πήδηξα έναν άγγελο χαλαρά εγώ μαζί σου και στις 2 όψεις του νομίσματος συνολικής αξίας 150 ευρώ μη το ξεχνάμε ….

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.443
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2023
Σε γενικές γραμμές, σωστή η κριτική σου. Πάντως εγώ θα τη τιμήσω σύντομα "θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος" Μεγάλο χαμόγελο και θα ανεβάσω την άποψη μου. Τέτοια μωρά δεν χάνονται!!! Μιλάμε για μια από τις ναυαρχίδες του ελληνικού πορνοχώρου, σύμφωνα τουλάχιστον με τις περισσότερες κριτικές εδώ στο bou. Κουλ
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1