Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Amaliya
Πολλά έχουν γραφτεί γι αυτό το κορίτσι διίστανται οι απόψεις, εγώ θα γράψω αποκλειστικά τις δικές μου παρατηρήσεις.

Το γραφείο απαράδεκτο σε αυτή την περίσταση.
Ραντεβού 1 ώρας που πήρε αναβολή από 30’ στη συνέχεια 15’ και μετά ακόμα 15’ λόγω ότι η κοπέλα ήταν εκτός και ήθελε χρόνο να ετοιμαστεί.
Αν και δικαιολογήθηκαν για την αναστάτωση και προσπάθησαν να με κατευθύνουν να κλείσω κάποια άλλη επέμεινα και στο τέλος τα κατάφερα να βρεθώ με τη σκουρόχρωμη από τον ηλιο(μπορεί και όχι) Ρωσίδα.

Το πως φαίνεται μη το ξαναγράφω οι φωτό είναι αρκετά κοντά στο τελικό προϊόν.

Άφιξη με συνέπεια όπως πάντα, στο δωμάτιο ένας χώρος ακατάστατος, αλλά δεν επιθεωρούμε και θάλαμο στο Κέντρο Νεοσυλλέκτων και μια Ρωσίδα που ίσως ήπιε κανένα ποτακι πριν βρεθούμε αλλά δεν με χαλασε γιατί και ευδιάθετη είναι αλλά και πρόβλημα δεν μου δημιούργησε κανένα.

Σοσιαλ και 1ος γύρος με πολύ καλή πίπα- κάτι που μου υποσχέθηκε εκ των προτέρων- και μια γενικότερη συμμετοχή που δεν είχα ξανά στο παρελθόν παρόμοια με κορίτσι γραφείου.
Διάφορες στάσεις σκληρό και έντονο σεξ με υπομονή και από την πλευρά της.

Έχει ειπωθεί ότι είναι πονηρή και μιλάει.
Ναι ισχύει και αν την αφήσεις θα κανει το ρολόι να πάει γρήγορα και να σου πάρουν την κόλλα πριν προλάβεις να «τελειώσεις».
Ωστόσο παρότι ειχε μείνει ενα 15’ ήταν ξηγημένο το κορίτσι και μου δήλωσε συγκεκριμένα και ποιητικά <<δεν ήξερα ότι θες να με γαμησεις πάλι αλλά αφού θες γαμα με>>

Εν κατακλείδι τέλος 2ου γύρου μετά το πέρας του «ξυπνητηριού» για λήξη συνεύρεσης γρήγορο ντουζ από πλευράς μου και ανταλλαγή λόγων για μελλοντική συνεύρεση.

Αν με ρωτήσεις προσωπικά εγώ θα πω ότι μου άφησε καλή γεύση και ναι θα ξανά πήγαινα μαζί της ευχάριστα.

Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chaoserevos, THV, Antonis_Greece4 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού