Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ειδική περίπτωση λοιπόν........όπως έχουν γράψει και οι πρότεροι μύστες.........Η Κίρα (ρώσικο όνομα μου είπε ότι είναι .....αμ δε..........) είναι περίπτωση αυτοπεποίθησης που θέλει τα νερά της για να πάει καλά το πράμα.....αν σε συμπαθήσει δε....παει για άλλα........Σώμα λαμπάδα (αψεγάδιαστο) και πρόσωπο ιδιαίτερο (αριστοκρατικό χωρίς να είναι όμορφο, έχει βέβαια και μπλέ μάτια)........Αφού πήγα με τα νερά της με έβαλε κάτω για κόλπα...... Για εμένα ήταν ιδιαίτερα στενή στα χαμηλά, άγαρμπη και δυνατή στη πίπα......την δούλεψε την ώρα της.....αλλά δεν με έφερε σε θέση να την πιτσιλίσω όμορφα και ωραία......θες λίγο το ψυχολογικό που είναι να σε τρελάνει (δεν ξέρεις πότε κάνει πλάκα ή λέει αλήθεια)......θες λίγο ότι είμαι φατσάκιας και βυζολάγνος (δεν χρησιμοποίησε - μόστραρε το βυζί όπως πρέπει) .........πάντως δεν ανταποκρίθηκα όπως ανέμενα...........Τέσπα.......πήγα, είδα και απήλθα........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.255
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mancunian1986, kwstasxat και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2023
Τα γραφετε παιδες αλλα ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι πληρωνουμε για να παμε με τα νερα τους και αν μας "εγκρινει" θα περασουμε καλα....Κριμα συναγωνιστη αλλα μαλλον δεν επρεπε να δοκιμασεις οπως και κανεις αλλος....
review reaction 1 srek7, djantonis666, old boy και 4 άλλα μέλη
07 Αυγούστου, 2023
Παιδια η κοπελα εινα για τρια σε ολα. Αναγωγη για μενα. Δεν φιλαει και αυτο απο μονο του δειχνει οτι θελει να κοροιδεψει. Αφου δεν φιλαει γιατι το ανγραφει στις υπηρεσιες;
review reaction 1 andronikos3, srek7
08 Αυγούστου, 2023
Αγαπητέ ........δεν πάμε με ρομπότ......με ανθρώπους πηγαίνουμε......που θα κάνουν τα χατήρια μας.......αλλά υπάρχουν τρόποι και τρόποι να τα κάνουν. Άλλες μηχανικά και άλλες με όρεξη και διάθεση........η συγκεκριμένη κορασίς είναι περιπτώση ντίπ για ντίπ.......παράξενη.....πως να το κάνουμε......όποιος γουστάρει να δοκιμάσει δεν πρέπει να κολώσει όμως ....... στην δικιά μου περίπτωση έφαγα άκυρο από άλλη κοπέλα για την ώρα και πέρασα με Κίρα2 την οποία κρατώ για το παλμαρέ και μόνο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3