Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση κάπου στα τέλη Ιουνίου. Έχοντας διαβάσει τις κριτικές, ειδικά αυτές της Αθήνας, ψήθηκα και κανόνισα ραντεβού μιας ώρας νωρίς βραδάκι, αφού περίμενα να δω κάτι πολύ άνω του μέσου όρου από όσο τουλάχιστο έλεγαν οι κριτικές. Το γραφείο πάντα εξυπηρετικότατο. Ανοίγοντας η πόρτα, αν εξαιρέσει κανείς τον ενθουσιασμό των πρώτων δευτερολέπτων που τα βλέπουμε όλα ρόδινα και ιδανικά, η εικόνα απείχε από τις φωτογραφίες του προφίλ της και τις περιγραφές. Αρκετά κοντή, ηλικία με τίποτα αυτή που δηλώνει και σίγουρα κάπου στα 38-40. Υπάρχει μια εμφανής, ελάχιστη όχι όμως αποτρεπτική πτωτική τάση στο στήθος της, απόλυτα φυσιολογική για μια γυναίκα της ηλικίας της. Φρέσκο πιπίνι πάντως δεν είναι, να εξηγούμαστε. Υπάρχει επίσης κι ένα ανεπαίσθητο σημάδι τομής, όχι κάτι σοβαρό βέβαια αλλά υπάρχει, χαμηλά στη κοιλιά της ίσως από κάποια γέννα ή επέμβαση, μάλλον κανείς από τους προηγούμενους δεν το πρόσεξε ή δεν το ανέφερε.

Στα του αγώνος, της ζήτησα να γονατίσει μπροστά μου για να με τσιμπουκώσει, κι εκτέλεσε την επιθυμία μου στο ακέραιο, αλλά στο τέλος λίγο μου τα χάλασε αφού μάλλον κουράστηκε και προσπαθούσε να με τελειώσει με το χέρι. Εν τέλει τον έπαιξα και τελείωσα στα βυζιά της. Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε, δεν μου έκανε κλικ για κάτι περισσότερο και το έληξα στο μισάωρο. Η κοπέλα το προσπαθεί, δεν λέω, και κάνει οτι μπορεί να είναι καλή και ευχάριστη και επικοινωνιακή με τα μέτρια πλην όμως ικανοποιητικά για την περίσταση Αγγλικά της, αλλά δυστυχώς την βρήκα αρκετά κουρασμένη και μου εξομολογήθηκε πως είχε συσσωρευμένη εξάντληση από τις προηγούμενες ημέρες και της έλειπε ύπνος και πως αρκετές φορές το γραφείο την ειδοποιούσε στις 4 ή στις 5 τα ξημερώματα για νέο ραντεβού. Οπότε αναρωτιέμαι ποιος βρυκόλακας μπορεί να ζητάει εκείνη την ώρα ραντεβού που η κοπέλα σίγουρα θα είναι πτώμα από την κούραση και γιατί το γραφείο δεν βάζει ένα όριο για να μην συμβαίνει αυτό.

Στο δια ταύτα, βαθμολογώ ως ικανοποιητική την προσπάθειά της, αλλά δυστυχώς η εμφανής κούρασή της δεν μου άφησε καλή εντύπωση. Εμφανισιακά, εμένα δεν με ενθουσίασε. Δεν είναι άσχημη προς Θεού, αλλά όταν κάποιος πληρώνει βίζιτα, περιμένει να δει κορμί αγαλματένιο και νιάτα και η Vlada δεν είναι στην κατηγορία αυτή. Δεν θέλω να αδικήσω τη Vlada. Δεν έκλαψα τα λεφτά που έδωσα, αλλά το γεγονός και μόνο πως από κανονισμένο ωριαίο ραντεβού το έληξα στο μισάωρο λέει πολλά. Στο επάγγελμα αυτό, το να είναι κάποια κοπέλα ευχάριστη και χαμογελαστή είναι μεγάλο προσόν, αλλά δεν είναι το παν, κι αν πρόκειται να δώσω 100 ή 200 ή 300 σε κάποια κοπέλα, θα προτιμούσα κάτι πιο φρέσκο. Ίσως γέρασα πια, ίσως βαρέθηκα, ίσως δεν μου κάνουν πια κλικ οι χαμογελαστές πλην εμφανισιακά μέτριες και ζητώ πολλά. Εγώ πάντως, μέχρι το ασανσέρ, την είχα κιόλας ξεχάσει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, TOMCRUISE, Score73 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2023
Συμφωνω φιλαρακι….και εγω με το ζορι εχυσα μαζι της….η πιο μεγαλη απογοητευση ητανε το μποι της και η ελλειψη «γυναικας»….στα σωματικα…οι κριτικες βεβαια στα υψη…αλλα ετσι ειναι η κατασταση…παντως ητανε οντως εξυπηρετικη και πολυ προθυμη μα καλα αγγλικα και ισως απο εκει παιρνει ποντους στις βαθμολογιες της…κοντη και αδυνατη…ομως…
review reaction 1 Skorpio93, TOMCRUISE, hornyasfuck
07 Αυγούστου, 2023
Ἡ γνώμη μου εἶναι πώς φταίει τὸ γραφεῖο ποὺ τὴν κουράζει...
review reaction 1 srek7, Skorpio93, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
14 Αυγούστου, 2023
Σε ραντεβού μου μεσημεριανές ώρες, η κοπέλα ήταν εμφανέστατα άυπνη κι έδειχνε εξαντλημένη με μόλις 1-2 μέρες στη δουλειά. Κατά δήλωσή της, εργάζεται με ελάχιστες ώρες ανάπαυσης. Δεν θα αναφέρω ακριβώς τι μου είπε για ευνόητους λόγους, αλλά τέτοια ωράρια δεν ήταν ανεκτά ούτε την εποχή που οι μαύροι δούλευαν στις φυτείες! Κι αν υπάρχουν μεταξύ μας ΖΩΑ 'πελάτες' που δεν νιώθουν και τηλεφωνούν στο γραφείο απαιτώντας στις 4 ή τις 5 τα χαράματα για 2ωρο ή 3ωρο ραντεβού, αφού έχει ήδη εργαστεί 12-14 ώρες σερί από την προηγούμενη ημέρα, ε ας βάλει το Κλαμπ ένα όριο κι ας πει και κάποια φορά "όχι" σε κακομαθημένους κι ανόητους που δεν νιώθουν! Ακριβώς την ίδια κατάσταση είχα συναντήσει και με την Μιλένα (πάλι του Κλαμπ), που και η ίδια αλλά και η τηλεφωνήτρια μου είχαν πει πως εργάζεται όλο το 24ωρο non-stop και λαγοκοιμόταν λίγο μεταξύ των ραντεβού. Εκείνη βέβαια (η Μιλένα), ετσι ήθελε προφανώς για να βγάζει πολλά ραντεβού την ημέρα, άρα περισσότερα λεφτά, αλλά δεν είναι κατάσταση αυτή και επηρεάζει όλους μας αφού ο πελάτης πχ που θα πάει στις 15:00 το μεσημέρι δεν θα δει μια ξεκούραστη, φρέσκια & ορεξάτη κοπέλα, αλλά μια εξαντλημένη και στα όρια της κατάρρευσης που της λείπει ύπνος & ξεκούραση
review reaction 1 Leviathan, srek7, Aragorn135 και 1 ακόμα μέλος
14 Αυγούστου, 2023
@skorpio93, εντάξει ιεροσυλία να λες την Μιλένα εξαντλημένη εκτός αν έπεσες στην περίπτωση
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4