Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την Larissa.
Η κοπέλα ειναι πανέμορφη. Είναι οτι βλέπετε στις φωτό. Στην πραγματικότητα έχει πιο γλυκό πρόσωπο σε σχέση με τις φωτό. Όπως λέει και ο φίλος παρακάτω είναι απο τις γκόμενες 9άρια, με πάρα πολύ ωραίο χαμόγελο και εκλεπτυσμένη. Σώμα πάρα πολύ ωραίο και φοβερά πόδια/πέλματα (για ποδολάγνους). Δήλωσε απο Βραζιλία. Άνετα σε συνοδεύει εμφανισιακά και για φαγητό/ποτό ή ταξίδι, χωρίς να δηλώνει το επάγγελμα.

Προσέχει πολύ με καθαριότητα. Έχει μαντηλάκια μαζί της, μπάνιο κανονικά πριν ξεκινήσουμε.
Υπάρχει ένα θέμα στην επικοινωνία, καθώς είναι λίγο καιρό εδώ και τα αγγλικά της είναι σε κακό επίπεδο. Ξέρει άπταιστα γαλλικά και πορτογαλικά. Αρκετή συννενόηση έγινε με google translate. Η αλήθεια είναι οτι είναι και κάπως συνεσταλμένη και πέρασε λίγη ωρίτσα για να ανοιχτεί.

Στα του αγώνα, πρώτος γύρος πίπα καλή, σεξ σε 4 στάσεις, ιεραποστολικό, doggy, αυτή απο πάνω και ανάποδο cow. Ανταποκρίθηκε σχετικά καλά. Βέβαια δείχνει λίγο διεκπεραιωτική, αλλά δε θα σου πει όχι. Εγω άφησα τελευταίο το doggy όπου και τελείωσα. Δεύτερο γύρο ξεκινήσαμε αλλά επειδή κράτησε αρκετά ο πρω΄τος και είχε μείνει λίγος χρόνος, δεν είχα σφαίρες για να ξανατελειώσω.

Δε νομίζω οτι είναι για hardcore σκηνικά, καθώς ακόμα και στο social όπως είπα είναι λίγο ντροπαλή.
Το μεγάλου ατού της είναι η ομορφιά της. Η κοπέλα είναι ερωτεύσιμη όσο δεν πάει.
Θα την ξανασυναντούσα σίγουρα σε πλαίσια gfe.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
941
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, info@123, Atroxistos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2023
Για να κανει συνοδεια για φαγητο πρεπει να υπάρχει καλη επκοινωνία και η κοπέλα δεν ...... απορω με το 7αρι. Φιλιά δίνει ή και εδω παπαλα? Αυτο που κραταω είναι το διεκπερεοτική που πιστευω είναι και το ρεσουμε τοων οσων εγραψες.
review reaction 1 maradona7, Ntaffy2, old boy και 3 άλλα μέλη
07 Αυγούστου, 2023
Συμφωνω απολυτα οτι η κοπελα ειναι πολυ ομορφη αλλα η δικη μου εμπειρια εχει ως εξης,ραντευβου πριν 3 ημερες στο χωρο της 5 το απογευμα,μολις μπαινω μεσα συντηνομαστε,ολα με google αγγλικα μηδεν,παω να τη φιλησω μου βαζει χερι στο στηθος σαν να λεει στοπ,λεει πρωτα μπανιο,αρχιζω και καταλαβαινω οτι δεν θα παει καλα.Τελοσπαντως κανω μπανιο,βγαινω παω να τη φιλησω ξανα,παλι στοπ μου λεει ξαπλωσε στο κρεβατι,ερχετε σιγα σιγα διπλα,ξαναπαω να τη φιλησω μου λεει με google παντα,οταν ερθει η ωρα και δεν ειναι τωρα. Σηκωθηκα με τη μια και αρχισα να ντυνομαι λεγοντας της cancel.Εκει λιγο αγχωθηκε και αρχισε να λεει κατι στη γλωσσα της,φυσικα εφυγα!Βυζια καπως περιεργα με μεγαλες θυλες και κωλος απλα πεταχτος,καμια σχεση με γυμνασμενος κτλπ,σε λιγο καιρο θα εχει προβλημα! Ωραιο προσωπο και ωραια ακρα,αυτα
review reaction 1 stadeos, maradona7, Ntaffy2 και 7 άλλα μέλη
07 Αυγούστου, 2023
Οι αναλογίες της πάντως, 1.63 και 58 κιλά, με προβληματίζουν.
Αν υποθέσουμε ότι είναι 1.63 θα έπρεπε να είναι max 50 κιλά.
Υποπτεύομαι ότι έχει αρκετά έξτρα κιλά στο κώλο και στα μπούτια.
Μπορεί όμως και να κάνω λάθος.
review reaction 1 maradona7, srek7, bigmountain89 και 2 άλλα μέλη
07 Αυγούστου, 2023
@Annapurna ακριβως ετσι, τιποτα το ιδιαιτερο απο λαιμο και κατω! Ενα ωραιο προσωπο και πιτσιρικα! Σπανια οι βραζιλιανες ειναι καλη επιλογη
review reaction 1 hornyasfuck, maradona7, srek7 και 2 άλλα μέλη
07 Αυγούστου, 2023
Η κοπέλα από άποψη αναλογιών δεν είναι μοντέλο. Έχει πιο «κανονικό» σουλούπι. Πάνω κάτω όπως τα λέει ο Annapurna. Σε καμία περίπτωση όμως δεν είναι ούτε παχουλή ούτε τσουπωτη.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5