Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Call-Girls 130615
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτα πρώτα πριν ξεκινήσω την κριτική μου θέλω να πω ένα κακό τι είναι αυτό το πράγμα τώρα τελευταία και σχεδόν όλες οι κοπέλες κάνα τέταρτο πριν τελειώσει το ραντεβού ντύνονται για να φύγουν.
Και αφού είπα το παράπονο μου ας πάμε στα του αγώνα η κοπέλα είναι σχεδόν ότι βλέπεις στης φοτο 1.65 λεπτό σοματακι στήθος σιλικόνη με μια ρώγα σαν σταφύλι που γουστάρει να την πιπιλας και ένα πρόσωπο σαν αγγέλου. Με 2 ματαρες που σε μαγευουν.
Πωπος καλός και στην θέση του.
Φιλιά τώρα πότε έτσι ποτέ αλλιώς μια με γλώσσα μια χωρίς με μπέρδεψε.
Στοματικό μέτριο αν και περνάει από την γύρο περιοχή το κάνει ρομποτικά και πραγματικά πιστεύω το κάνει με χρόνο έχει πει μέσα της θα κάνω 2 λεπτά το κεφαλάκι 2 λεπτά το κορμό 1 λεπτά της μπάλες μου φάνηκε σαν να το κάνει με πρόγραμμα.
Στα του αγώνα τώρα οκ η κοπέλα δεν υπεκφευγει το προσπαθεί ανεβάζει και ρυθμούς αλλά δν είναι αυτό που περιμένεις από μια κοπέλα που παίρνει 170 την ώρα.
Γενικά σου αφήνει κάτι γλυκόπικρο σαν συνάντηση.
Αγγλικά τα μιλάει οπότε θα πεις και 2 κουβέντες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Cimis cimopoulos
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
3.349
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Thanos1990, TOMCRUISE, THV και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2023
CIM ακριβως την ιδια εμπειρια ειχα μαζι της.Η κριτικη σου τα ειπε ολα (αν εγραφα,θα εγραφα τα ιδια,δεν εχει νοημα τωρα).Αντεχει σε υψηλες στροφες χωρις να πει οχι ,για 25 ετων δυνατο μωρο οπως τα λες ακριβως απλα να προσθεσω φοβερα μαλλια...Να ενημερωσουμε οτι μασαζ δεν ξερει και δεν θελει να κανει,παρλες ψιλοπιανει ,δεν παιρνει καποια πρωτοβουλια ιδιαετερη, κοινως δεν ειναι για 170....
review reaction 1 hornyasfuck, Cimis cimopoulos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1