Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Άνοιξε η πόρτα και έμεινα μαλάκας. Τι μούναρος μπήκε μέσα... το ωραίο 8.5-9 που βλέπεις έξω. Θα έρθει ότι βλέπετε στις φωτό και ακόμα καλύτερο. Έμεινα μαλάκας με την εμφάνιση.

Πριν ήταν Γαλλία για αρκετό καιρό.

Πρόσωπο όμορφο, καυλωτικό, αθώο, τσακπίνικο... ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! Την βλέπω και έγινα πέτρα με την μία.

Σώμα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ, όπως πρέπει να είναι το σώμα μίας γυναίκας με απίστευτες αναλογίες. Δεν θυμίζει βραζιλιάνα με την καμία, παρά μόνο η ρώγα της.
Φυσικά όλα, επιδερμίδα τέλεια, μύριζε πανέμορφα, ήρθε στυλάτη λες και βγαίνει Βουλιαγμένη για ποτό, απίστευτα εσώρουχα όπως τα θες να σε καυλώσουν.
Τατουάζ ΠΑΝΤΟΥ και σε όλο κορμί, είχα καθίσει να τα βλέπω ένα ένα, ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΟΜΩΣ! Δεν με πείραζε και γούσταρα εγώ πάντως.

Φιλιά με νάζι και να σε καυλώνουν, το χάνει όμως λίγο στη γλώσσα. Φιλιά παντού σε όλο το κορμί.
Πίπα πάρα πολύ καλή, να γλείφει σε όλη τη περιοχή, να σε κοιτάει με το βλεμματάκι της και να γουστάρεις τρελά, να ακούς τους γλουγλουγλου ήχους της μερικές φορές και μέχρι τέρμα... όσο μπορεί δλδ.

Τριβόταν συνεχώς, έβλεπε καθρέφτες και ήθελε να με καυλώσει τρελά. Ανέβηκε πάνω μου ετοιμοπόλεμη με το ζελεδάκι της και χτυπιόταν σαν μανιακή. Γύρισε ανάποδα και απλά ΤΕΛΕΙΩΣΑ στα 2 λεπτά... τόσο απλά.

Σόσιαλ πάρα πολύ καλό. Όποιος ξέρει Πορτογαλικά ή γαλλικά και τώρα μαθαίνει καλύτερα αγγλικά και μπράβο της. Έπεσε αρκετός γκουγκλης για να συζητήσουμε,

Με ρώτησε αν θέλω 2ο γύρο στο 30λεπτο ακριβώς βάζοντας μουσικούλα και ξεκίνησε τα δικά της να με κάνει πέτρα και μετά ιεραποστολικό σε διαφορετικές γωνίες, τρελάθηκε να σκίζει τα σεντόνια
Στα 4 όπου ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΣΤΗΝΕΤΑΙ... ΤΕΛΕΙΑ!!!!... τα πήρε όλα όπως ήθελα και μετά ξαπλωτό να ουρλιάζει και μπόρει να έριξε και λίγο κλάμα... WHO KNOWS!.

4 λεπτά μετά για να συμπληρώσω τα 6 σε σύνολο... με αποτελείωσε 2 φορές.

Παίζει πολύ καθαριότητα με μαντηλάκια και να κοιτάει αν είναι οκ το προφυλακτικό, προσέχει αρκετά και μπράβο της.

Μην περιμένετε πάθος - πάθος... καταλαβαίνεις τι είναι και που σε πάει αλλά η όλη φάση είναι κάτι άλλο... τελείως διαφορετική και εκλεπτυσμένη.

ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ, ανέβαλα και το ταξίδι μου να τη δω 1-2 φορές ακόμα. Θα μείνει αρκετό καιρό λέει, μπορεί και όχι.

Παρακαλώ οι μύστες να προσέλθουν... τέτοια για μία φορά δεν πρέπει να χάνονται και VFM χαλαρά στα 160.

Ενημέρωσα και το γραφείο και όλα καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, info@123, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2023
Τα αρνητικά δεν κατάλαβα ποιά είναι.
review reaction 1 hornyasfuck
04 Αυγούστου, 2023
Γράφει προς το τέλος μην περιμένετε πάθος - πάθος . Μάλλον εννοεί ότι είναι πιο επαγγελματίας και κάνει κάποια πράγματα συγκεκριμένα και μεθοδικά. Εγώ αυτό κατάλαβα ότι εννοεί αρνητικό.
review reaction 1 hornyasfuck
05 Αυγούστου, 2023
ακριβώς ότι είπε ο Beckham7
+ όχι φιλιά με γλώσσα συνεχώς.... έκλεινε ερμητικά κλειστά το στόμα καμία φορά

Επίσης, κάποια που είπα για εμάς είναι θετικά... για άλλους αρνητικά
πχ. σε ρωτάει πολλές φορές τι θες... καλό και κακό, όχι αυθορμητισμός
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3