Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Liliia, καυλωτική και να μου βγάζει γούστα το πρόσωπο της, άλλωστε για αυτό την διάλεξα. Πρόσωπο πιο κυκλικό αλλά προστυχιά τέρμα για μένα, αν και στάνταρ ουκρανικό συνηθισμένο πρόσωπο.
Σώμα καλό σε γενικές γραμμες, αλλά έχει κοιλιά και εκεί έχουν πάει όλα τα παραπανίσια κιλά και δυστυχώς λόγω ύψους φαίνεται... κυρίως όταν είναι όρθια.
Ένα τσικ ο κώλος της παραπάνω να γέμιζε στα χέρια μου θα ήταν το καλύτερο. Η συμπεριφορά συνηθισμένη, αλλά ευγενική λες και είναι κοπέλα της διπλανής πόρτας.
Επιδερμίδα καλή, καθαριότητα τέλεια και μπανάκι πριν και μετά.
Αγγλικα αρκετά πάνω από το μέσο όρο, αν και κουρασμένη την ώρα που την πήρα είναι δοτική και θετική για όλες τις καταστάσεις και κυρίως για χαρντκορ, άνετα μπορεί να τραβήξει για πιο περαιτέρω.

Πίπα να ρουφάει ασταμάτητα σαν σκούπα και να γουστάρει να τον τρώει όλο μέσα... τέρμα λέμε. Έγλειψε και λίγο περιοχή.
Στα του σεξ άντεξε τα πάντα, πίεση, περίεργες καταστάσεις κλπ αν και δεν το τερμάτισα... ΑΝΤΕΞΕ και μπράβο. Γουστάρει πολύ και το δείχνει. Στα φιλιά άπλετα αλλά τα σταμάτησε κατά το γαμήσι και τα αναζητούσα εγώ.
Στο τέλος δυσκολεύτηκε λόγω μεγέθους με τα 6 λεπτά και 9 εκ και λαχανιασμένη παραδόθηκε αναστενάζοντας , βογκώντας και ουρλιάζοντας κατά την αποκορύφωση της.
Με τελείωσε δύο φορές άνετα αν και την ίδρωσα στο 2ο ημίχρονο αφού της τα έριξα στο στόμα και τα ζήτησε στο τέλος.

Για μία φορά πολύ καλή, θα πήγαινα αν είχε περισσότερο κώλο. Σορρυ μπατ νοτ σορρυ, τσάο και εσύ από το άντρο της ακολασίας μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.510
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, gpd, TOMCRUISE και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού