Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δυστυχώς παρασύρθηκα από τις κριτικές εδώ μέσα και δεν είδα αυτές στο EN.

Μπαίνοντας στο δωμάτιο 2 εκπλήξεις.

Έκπληξη πρώτη, ηταν και η Λάρα του γραφείου, κοριτσάκι, ο όμορφο χαρούμενο χαμογελαστό άνετα την έπαιρνα την επόμενη φορά. Συμπαθητική.

Έκπληξη δεύτερη, το δωμάτιο να μυρίζει φαγητό!
Η Kyra όπως βλέπετε, γυμναστηριακο κορμί, αλλά, το δωμάτιο μου θύμησέ τον γείτονα μου τον Τάσο τον Ντουλάπα που όλη μέρα τρώει κοτόπουλο με ρύζι και πρότεινες. Τι να πω εγώ τώρα...

Τεσπά, πέρασα στο δωμάτιο, έφυγε η Λάρα, δυστυχώς δεν την ακολούθησα να πάω στο δικό της δωμάτιο.

Όμορφη η Kyra, σωματάρα, ωραία στρογγυλά βυζιά σιλικόνης, κωλάρα και χειλαρες. Τούμπανο, δεν είναι απλά τόσο γραμμομένη όσο στις φωτό. Με υποδέχτηκε με εσώρουχα, και μέχρι να κάνω ντουζακι, απλά τα έβγαλε και την βρήκα γυμνή.

Η φάση ήταν άντε έλα να γαμήσεις και εσύ να τελειώνουμε. Φιλιά με τίποτα, άκυρο οπότε το GFE που τάζει, πίπα μέτρια ΜΕ ΚΑΠΟΤΆ!!! Έσκασα μύτη απ' ντουζ αρωματισμένος, ξυρισμένος πουλί λαμπάδα και έκανα και εκεί ντουζ. 27 χρόνων είμαι εμφανίσιμος δεν ξέρω τι πήγε στραβά και δεν έκανε τίποτα.

Με ζαλησε με το translator. Άντε οκ να πούμε δυο κουβέντες, αλλά όπως είπε και ο φίλος στην άλλη κριτική δεν σταμάτησε να μιλάει. Μέχρι και φωτό για το τι κωλαρά είχε πριν 3 μήνες και τι γυμναστική έκανε μου έλεγε.

Αμέτοχη στο σεξ, με ψεύτικα "αααχ ΓΕΑ fuck my pussy"
Πολύ εξενέρα η φάση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 30, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
503
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, mancunian1986, kassler και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2023
Τύπε μου, όλα ωραία και καλά, αλλά έχω μια απορία. Αφού, σύμφωνα με τα λεγόμενά σου, είσαι 27 χρονών και εμφανίσημος, και άρα το target group σου στις γυναίκες είναι από 19-20 μέχρι 25-26, γιατί πας και δίνεις 150αρια στην κάθε κότα για μια ώρα κακού σεξ, και δεν βρίσκεις μια πιτσιρίκα, να την βάλεις κάτω και να της αλλάξεις τα φώτα; Και καλύτερα θα περάσεις και (ίσως) θα σου έρθει φθηνότερα.
review reaction 1 review reaction 3 ggalatsi, kavlaras123, hornyasfuck και 2 άλλα μέλη
31 Ιουλίου, 2023
Γραφείο απο τα Lidl, έφεραν τις χοντροκόλες με υπηρεσίες μπουρδέλου (ισως και χειρότερα), έβαλαν και κανά 2 εγκάθετους να γράψουν καλές κριτικές, και νομίζουν θα κάνουν έτσι δουλειά ...
review reaction 1 review reaction 3 Leviathan, pavlaras21, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
31 Ιουλίου, 2023
@Drunk Sinatra Καλά τα λές σωστή η απορία σου, απλά με αρέσει το άθλημα!
review reaction 1 Drunk Sinatra, hornyasfuck
31 Ιουλίου, 2023
@Drunk Sinatra Τὰ one-night-stand καί οἱ γκόμενες σπανίως εἶναι φθηνότερες ἀπ'τίς πουτάνες....
review reaction 1 old boy
31 Ιουλίου, 2023
Φίλε βγάζει καπότα για πίπα; Σηκώνεσαι, ντύνεσαι απαιτείς όλα τα λεφτά και δρόμο. Δεν έχει μα και μου και πάρε τα μισά, όλα τα λεφτά πίσω και τον πούλο.
review reaction 1 Drunk Sinatra, Leviathan, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
01 Αυγούστου, 2023
@hornyasfuck
Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ, αλλά τουλάχιστον κανένα γκομενάκι δεν πρόκειται να σου κάνει πίπα με καπότα, και δεν θα την έχεις μόνο για το περιορισμένο χρονικό διάστημα της μιας ώρας. Χώρια που πιθανότατα θα είναι και Ελληνίδα, ή θα μιλάει εν πάσει περιπτώσει ελληνικά, οπότε στα ενδιάμεσα θα πεις και καμιά κουβέντα.
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
01 Αυγούστου, 2023
@Drunk Sinatra Χέσε μέσα δηλ.! Ἐφιάλτης!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7