Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 20 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τα χειρότερα 80€ (50 η γκομενα +30 χοτελ)που έχω δώσει μέχρι τώρα στο σπορ.

Οι από κάτω με εξαίρεση τον προηγούμενο πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως λέτε τέτοιες μαλακιες, απλα ελπίζω να χάλασε απότομα η συμπεριφορα η να μην ήταν η μέρα της, γιατί πως γίνεται να είδατε τέτοια καυλιαρα γκόμενά και εγώ να έπεσα σε τόσο ξενερωτη ένας θεός ξέρει.

Γιατί εναλλακτικά είστε φοβεροί προμοτορες η εμένα μου ήρθε άλλη.

Φράγκα μπροστά, 1ο φάουλ εκεί. Το πιάνει ότι με ξενέρωσε, πάει να πει άστο για μετά, της τα δίνω ενιγουει, τα παίρνει χαρωπά. Μπάνιο ούτε βόλτα δεν περασε, λέω τουλάχιστον δεν θέλει να φάει χρονο. Ρωτάει για ζώδιο, λέω από μέσα μου ωχ η φόλα όλο και πλησιάζει. Αρχίζει φιλιφρονησεις του καλού μετά και γδύνεται λες και θα πάει για ύπνο σπίτι της. Μηδέν ερωτισμός

Πολύ ωραίο σετακι εσωρούχων βέβαια, ωραίο και το βυζι(όχι τόσο πεσμένο όσο περίμενα, ωραιο). Φοβερός ζουμερος καλός, πατσες μηδέν. Γενικά πολύ δυνατό σύνολο στο σώμα,
γούσταρα φουλ. Μούρη αδιάφορη σοβιετα εντελώς.

Ξαπλωμένος εγώ, φορπλει μηδέν. Καυλώνω εύκολα βέβαια με το βυζι και την κωλαράκι, της σκάω και 2-3 στον κωλο και γουστάρει. Και ξεκινάει η πιπα.

Μιλάμε, ότι χειρότερο μου έχουν κάνει ποτέ, άνετα κιόλας. Εκτός του ότι μου μύρισε το καυλι 5-6 φορές, μπας και έχω τίποτα φαντάζομαι προλυπτικα, γιατί πριν 1 λεπτό μου έλεγε ότι της άρεσε το άρωμα μου και η κρέμα που έχω βάλει μετά το ντουζ.

Μην τα πολυλογώ μου έπεσε στο 5 λεπτό και το έληξα γιατί τόσο ρηχή πιπα δεν μου είχαν κάνει ούτε στο γυμνάσιο.

Το γραφείο αψογο προσπάθησε να μου βρει λύση μετά αλλά δεν γινόταν λόγο χρόνου και επιλογών που δεν με τράβηξαν.
Πάμε γι αλλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
50€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.067
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, TOMCRUISE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2023
Ωραία κριτική, αλλά επέτρεψε μου να πω τη γνώμη μου. Το κορίτσι δεν το έχω δει.

Όμως έχω δει κορίτσια που με άλλους είναι σκέτη καύλα και με άλλους νόρμαλ. Ή το αντίστοιχο κορίτσι να ταιριάζει γάντι στον έναν και καθόλου στον άλλον. Γούστα είναι αυτά.
review reaction 3 hornyasfuck
28 Ιουλίου, 2023
160 ευρώ την ώρα παίρνει, επαγγελματιας και καλά πρέπει να ειναι, κάνας βρομιάρης μπαμπογερος ξεδοντιαρης δεν είμαι να πεις ότι ξενέρωσε με την πάρτη μου.

Αν στα 160 αν δεν κάνει ούτε τα βασικά και αλλοι λενε για οργια ,δεν θεωρώ πως είναι θέμα χημείας, αλλά βαρεμάρας, καψίματος η προμοταρισματος.

Τόσο μεγάλη απόκλιση δεν είναι φυσιολογική. Πέρα απ αυτό, η τραγική πιπα που έκανε δεν σηκώνει ντιμπειτ. Νταξει τον έχω χοντρό αλλά είπαμε όχι και έτσι.
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain89
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2