Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προταση απο φιλο: 'Παρε Kyra, θα με θυμηθεις!' μου λεει. Ασε μας ρε, εχει ζεστη, του απαντω νωχελικα! 'Παρε βρε μαλακα σου λεω, τη γκομενα τη ξερω απο το (ταδε) στριπτιζαδικο στην Αθηνα ειναι πολυ δυνατο εργαλειο σου λεω'. ΟΚ, αιρκοντισιον στους 16 να κατεβουμε σε θερμοκρασιες που μπορει να λειτουργησουν οι σεξουαλικες ορμονες, τηλεφωνο στο ΡεντΛοβ, 'Γεια σας. Θελω Kyra' λεω και μου απαντουν 'Ναι, δεχεται στο ταδε (παλια τρωγλη που δουλευε το Κλαμπ) ξενοδοχειο'. Ρε αφηστε τα χαζα που θα τρεχω μεσα στον καυσωνα απο την αλλη ακρη της πολης στο Βαρδαρη! Δεν γινεται να μου τη στειλετε?

Σε περιπου μια ωρα, η κοπελα στη πορτα μου. Ανοιγω πορτα και μενω μαλακας! Ωωωω να σου γαμ...σω! Ντυμενη με ενα λευκο φορεματακι (λεμε τωρα) με ανοικτο ντεκολτε μεχρι τον αφαλο και κοντο τοσο που να βλεπεις μητρα, με βυζαρες ελευθερες χωρις σουτιεν και (ναι μωρη καργιολα? θες να μας τρελανεις τελειως?) χωρις κιλοτακι η ξεδιαντροπη σκροφα, ανεβασμενη σε ψηλοτακουνα αυτα τα διαφανη που φορανε οι στριπερ κι ενα χαμογελο σαν να ελεγε 'γεια, εχετε δυο ωριτσες να σας μιλησω για γαμησι ala-Brazil και την σωτηρια της ψωλης?'. Περνα μεσα γρηγορα κοπελα μου μη μας δουνε οι γειτονοι και νομισουν πως κανουμε καστινγ για τσοντα, περνα μεσα μη παθουν εγκεφαλικα αν σε δουν, εχει και καυσωνα και ειναι ζορικα αυτα τα πραγματα

Μπαινοντας μεσα, εδειξε εντυπωσιασμενη απο το σπιτι, ειπε κατι στη γλωσσα της που δεν καταλαβα κι οταν πηρε το κινητο της για να μου το μεταφρασει με το τρανσλατορ, δεν ηξερα αν πρεπει να ειμαι εγκρατης και κυριος η να της χιμηξω σαν αφηνιασμενος ταυρος. Με ειχε καρακαβλωσει η παλιορουφιανα και το ραντεβου μολις ειχε αρχισει κι εδειχνε πως θα ηταν σουπερ. Αφησε το λευκο μινι φορεματακι να πεσει στο πατωμα, χαριζοντας μου μια απιστευτη θεα απιστευτης Βραζιλιανικης υπεροχης, στρογγυλων λαχταριστων βυζιων και εφηβικου μικρου ξυρισμενου μουνιου, μαυρισμενα σε σολαριουμ με εμφανεστατα (προφανως επιτηδες) σημαδια tanlines

Δυνατη στο τσιμπουκι πότε γρηγορο και ποτε αργο ερωτικο, η Kyra αν και δεν μιλαει ουτε γρι στα Αγγλικα, αφηνεται ανετα στα χερια του γαμια της και απολαμβανει και η ιδια - ισως περισσοτερο απο τον ιδιο τον πελατη. Επαιρνε πρωτοβουλιες, αλλαζε στασεις οπως η ιδια γουσταρε και τριβοταν πανω μου αναλογα την καβλα της. Αιφνιδιαστηκε στην αρχη που μπηκα μεσα της χωρις προειδοποιηση, αλλα το ξεπερασε γρηγορα και συμμετειχε στο ρυθμο μου. Μου εδειξε πως καβλωνει ως cowgirl αφου εκει εδειχνε πιο ευτυχισμενη, αλλα δεν ειπε οχι σε πισοκολλητο (με αντιχειρα μπηγμενο τερμα βαθια μεσα στην κωλοτρυπιδα της χωρις τζελ και μαλακιες), ενω στο τελος με τελειωσε σε missionary και δεν μ αφηνε να βγω απο μεσα της

Ως τελικο συμπερασμα, αν και δεν το περιμενα και δεν ειχα σε πολυ εκτιμηση τις Βραζιλιανες και γενικα τις λατινες, η Kyra μοιαζει περισσοτερο με καποια Μεσογειακη κοπελα, ισως Ιταλιδα, ισως ακομη κι Ελληνιδα, με σωματομετρικα χαρακτηριστικα απο Καρναβαλι του Ριο. Κωλαρα, βυζαρες, πονηρη εκφυλη ματια και τα παπουτσια μεσα!

ΥΓ. Φευγοντας, μου ειπε πως εχει μια φιλη (αλλα δεν μου ειπε ποια) που κανουν μαζι λεσβιακο σοου και να το δοκιμασουμε καποια στιγμη. Ναι, μωρη, ναι, τετοια να μας λες, με τον καυσωνα να μας ξεκανεις τελειως! Παλιοκοριτσο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Skorpio93
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
2.191
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 pavlaras21, Ωρίων, koukoskoukou και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2023
ξεκινήσαμε με κακές κριτικές για τους δίπλα και συνεχίσαμε με αποθέωση για το καινούριο γραφείο, Μάλιστα ο ορισμός του προμότορα από 4 ημερών μέλος. 3 κριτικές σε γραφείο 10 ημερών και πολύ λέω
review reaction 1 review reaction 2 srek7, ΦΑΚΙΡΗΣ, hornyasfuck
18 Ιουλίου, 2023
καλα ΕΚΤΟΣ απο οτι πιθανον ειναι ΜΟΥΦΑ η φαση εχω μια ερωτηση : Για το σπιτι και το ΓΑΜΗΣΙ πληρωνεις εσυ σαν αντρας η ο ΜΠΑΜΠΑΣ ;
review reaction 3 vaggos89, hornyasfuck
18 Ιουλίου, 2023
??????
review reaction 3 hornyasfuck
18 Ιουλίου, 2023
Αγαπητοι Antonis78 και model49,

Σας ευχαριστω για τα πικροχολα (?) σχολια σας - το ιδιο ευχομαι και για εσας. Επειδη ομως διαπιστωνω πως σας δημιουργηθηκε η ευλογη απορια περι της αξιοπιστιας (?) & την ακεραιοτητας (?) των κριτικων που εχω γραψει, δεν εχετε παρα να διαβασετε τα σχολια παικτων που ειτε κατω απο τις κριτικες μου ειτε στο φορουμ συμφωνουν πως οσα αναφερω ανταποκρινονται με μεγαλη ακριβεια και πιστοτητα σε αυτο που και οι ιδιοι εισεπραξαν στις δικες τους συναντησεις

Οποτε τιθεται το σκληρο ερωτημα εαν οντως εχετε συναντησει τις συγκεκριμενες κοπελες και σχηματισατε διαφορετικη γνωμη απο αυτη που περιγραφω, ή απλως γκρινιαζετε απο συνηθεια σαν τους γερους απο το μαπετ σοου. Σε καθε περιπτωση, εαν δεν σας αρεσει, η εαν η νιοτη μου σας καθεται βαρια στο στομαχι, ειστε ελευθεροι να παρετε τα κουβαδακια σας και να γκρινιαξετε καπου αλλου που πιανει τοπο η να συνεχισετε να ξερνατε χολη εδω που φαινεται να σας αρεσει

Ευχαριστω
review reaction 3 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4