Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μεγάλο διάστημα αποχής από το άθλημα, (ήμουν παλιά μέλος με το όνομα Birzatas ή Beerzatas νομίζω αλλά καταργήθηκε το προφίλ από την αδράνεια) με έτρωγε να κλείσω κάποια κοπέλα.
Σαν νέο μέλος με αφήνει άριστα το 7, αλλά όλα εκτός από την επικοινωνία είναι για 9/10.
H Asya ήταν γεμάτη, οπότε πήγα στην Oriana που ήδη το σκεφτόμουν και δεν απογοητεύτηκα.

Γρήγορη συνεννόηση με το γραφείο.
Ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα καυλάκι με τακουνάρες, ωραία κοντή μαύρη φούστα, ένα τοπάκι που κάλυπτε τα απαραίτητα, αλλά χωρίς να βγάζει κάτι Β κατηγορίας. Θυμίζει ένα μουνάκι που θα δεις σε ένα κλαμπ και θα θες να το σκίσεις μαζί με τις άλλες ψωλές εκεί μέσα.
Έχει σωματάρα, και παρότι Βραζιλιάνα, δεν έχει αυτόν τον υπερβολικά μεγάλο κώλο (σκληρό ή πολύ σφιχτό), αλλά έχει ένα ωραίο κωλαράκι όπως αρμόζει σε μια κοπέλα 20κατι χρονών.
Ωραίο καθαρό πρόσωπο.

Η διαφορά από τις φωτογραφίες είναι ότι είχε ίσιο μαλλί, πολύ περιποιημένο που επίσης της πήγαινε.
Φτιαγμένη και πολύ προσεγμένη γενικά. Καθαρή, μυρωδάτη και ωραίο δερματάκι.
Στήθος μικρό αλλά έχει να πιάνεις, επίσης δεκτικό σε γλειψιματα κλπ. Κωλαράκι πολύ ωραίο. Έχει φοβερή κοιλιά και μέση, σε προκαλεί να τη περιποιηθείς. Piercing στον αφαλό.
Χείλη κάτι πρέπει να έχει κάνει αλλά φαίνονται ωραία (όχι όπως άλλες "πάπιες") σε σημείο που δεν είμαι σίγουρος αν έχει επέμβαση.

Με το που μπηκε, με είδε που χάρηκα και αρχίσαμε φιλιά (δεν τα τσιγκουνεύεται), γυρισε πλάτη να τριφτεί, γδύθηκε, λίγο μπαλαμούτι.
Σύντομα καταλήξαμε να μου παίρνει πίπα, εγώ ήδη κάγκελο, και αμέσως βάλαμε προφυλακτικό και περάσαμε σε ιεραποστολικό.
Γρήγορα ήρθε αυτή από πάνω που κουνιέται και γαμιέται πολύ καλά (παρόλο που θέλω να είμαι εγώ από πάνω συνήθως). Έπιανα βυζάκια και το κωλαράκι της καθώς ανεβοκατέβαινε.
Τη γύρισα στο πλάι όπου είχε ωραία αίσθηση όπως χτύπαγε το κωλαράκι της πάνω μου.
Μετά από λίγο έχυσα και φάνηκε να το απολαμβάνει για λίγο.

Βγήκα από το μπάνιο και ήταν έτοιμη να αρχίσουμε 2ο γύρο.
Εδώ να πω ότι δεν ήμουν για πολλά, ήθελα μισή ώρα αλλά έκλεισα 1 καθώς δεν γινόταν λιγότερο στον χώρο μου.
Πιάσαμε λίγο τη πάρλα, εδώ είναι το μόνο μελανό σημείο καθώς σχεδόν όλα γίνονται με translator...
Παρόλα αυτά, φαίνεται πρόθυμη για οτιδήποτε και θέλει να σε ικανοποιήσει χωρίς να κλέψει χρόνο.

Δοκίμασε μόνη της πίπα, μου τον σήκωσε η άτιμη, αλλά δεν ήμουν σε θέση να χύσω και να συνεχίσω.
Αν είχα κανά μισάωρο ακόμα πιστεύω θα γινόταν η δουλειά.

Οπότε:
Αν θέλετε ένα μουνάκι περίπου 26 χρονών, με κωλαράκι, βυζάκι και όρεξη, νομίζω θα βγείτε ικανοποιημένοι.
Είχε γενικά ευχάριστη διάθεση σε όλα, κάτι που εκτιμάται νομίζω σε πόρνες και μη.

Καλούς αγώνες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
145
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larson, doc_lin, Γιώργος Παπ. και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού