Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 23 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα ξανασυναντήσει την Εύα στο παρελθόν και είχαμε περάσει σούπερ! Τόσο σούπερ που η μία ώρα που είχα κλείσει δεν ήταν αρκετή και ήθελα να μείνω κι άλλο, όμως έπρεπε να φύγω γιατί είχαμε δουλειά αμφότεροι... Να λοιπόν που έφτασε η στιγμή να την ξαναδώ και να διεκπεραιωθούν όλες οι εκκρεμότητες που είχαμε αφήσει την τελευταία φορά! Προκειμένου να μην αφήσουμε πάλι πράγματα στην μέση, η πάντα εξυπηρετική και ευγενεστατη Εύα μου έκλεισε 2ωρο ραντεβού. Αυτήν την φορά σε διαφορετικό ξενοδοχείο σε σχέση με την προηγούμενη συνάντηση. Εξίσου καλό κι αυτό, ίσως και καλύτερο! Αν κι έφτασα με μια μικρή καθυστέρηση, η Εύη με περίμενε με χαμόγελο και φορώντας πολύ σέξι εσώρουχα! Συζητήσαμε λίγο (αν και τα αγγλικά της δεν είναι τόσο καλά συννενοηθηκαμε μια χαρά) και τα πρώτα φιλιά δεν άργησαν να πέσουν... Υπήρχε τόσο πάθος που λέω μπαίνω για ντους κι έρχομαι να συνεχίσουμε! Με το που βγήκα από το ντους η Εύη ήταν ήδη ξαπλωμένη στο κρεβάτι και είχε αρχίσει μόνη της! "-Επ σε έπιασα, τι κάνεις εσύ εδώ; " όπως θα έλεγε και ο Χλαπατσας! ? "-Σε περιμένω" μου απάντησε όλο νάζι κι ένα φουλ καβλωτικο βλέμμα... Η συνέχεια ήταν άκρως ερωτική και γεμάτη πάθος, όμως έλαβε σχετικά γρήγορα τέλος... Ίσως σε αυτό συνέλαβε και η σεμιναριακη πίπα που προηγήθηκε, όμως η απογοήτευση στα πανέμορφα αυτά μάτια ήταν εμφανής! Ήθελε κι άλλο προφανώς... Ευτυχώς είχα κλείσει 2ωρο, ήταν μια σοφή επιλογή! Αφού έγινε η απαραίτητη ανασυγκρότηση δυνάμεων, και σε συνδυασμό με ένα άκρως ερωτικό μασάζ που μου προσέφερε ήμουν πλέον έτοιμος για τον δεύτερο γύρο! Χωρίς να θέλω και χωρίς να μου αρέσει να περιαυτολογω, αν είχαμε κάπου μία κάμερα να μας καταγράφει το βίντεο θα άξιζε πολλά χρήματα και θα μπορούσε να διδαχθεί σε όλα τα ζευγάρια σχετικά με το πώς πρέπει να είναι το ποιοτικό και καλό σεξ! Τα δώσαμε όλα και οι δύο και ήταν όλα υποδειγματικά! Οι εναλλαγές, ο χρόνος, τα φιλιά, τα προκαταρκτικά, ΟΛΑ !!! Με το που η σεμνή αυτή τελετή έλαβε τέλος και αφού είχα γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα και η καρδιά μου χτυπούσε σαν τρελή, μπήκα για ντούς για να χαλαρώσω και στην συνέχεια για να την ευχαριστήσω ήρθε η ώρα να ανταποδώσω το μασάζ καθότι είχαμε ακόμη λίγο χρόνο... Οι 2ωρες της συνάντησης μας τελείωσαν και έφτασε η ώρα του αποχαιρετισμού παρά το γεγονός ότι θέλαμε και οι δύο να κρατήσει κι άλλο το ραντεβού μας... Ήταν μια υπέροχη συνάντηση που θα μνημονεύω για πολύ καιρό και φυσικά θα χαιρομουν να την επαναλάβουμε κάποια στιγμή στο μέλλον! Θα ξαναβρεθούμε σίγουρα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
STEEL DOCOP
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
453
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, mancunian1986, SalonicaM και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού