Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 23 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν από περίπου ένα χρόνο ήταν η 1η μου συνάντηση με τη γλυκύτατη Εύη και όπως είχα γράψει και στην τότε κριτική, δεν το είχα ευχαριστηθεί όσο ήθελα, καθαρά λόγω δικιάς μου κακής διάθεσης.

Οπότε ήρθε η ώρα , έστω και ένα χρόνο μετά , για εξιλέωση!

Η Εύη δεν άλλαξε καθόλου από πέρσι , παραμένει μια πανέμορφη κοπέλα, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα, με γλυκό πρόσωπο, πανέμορφες μπλε ματάρες και ωραίο σώμα.
Αλλά εκεί που με (ξανά)κέρδισε ήταν με τη συμπεριφορά της.

Αλλά ας τα πάρουμε απ την αρχή:
Συνάντηση στο νέο ξενοδοχείο (καλή συνεννόηση με το γραφείο), μου ανοίγει η Εύη με μάυρα εσώρουχα και ζαρτιέρες και με ένα γλυκό χαμόγελο στο μουτράκι της.
Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι με θυμόταν ένα χρόνο μετά!
Μπαίνω για ντους και βγαίνω έτοιμος για μάχη. Με τραβάει , αρχίζει να με φιλάει , ξεκινάει στοματικό, το οποίο ήταν εξαιρετικό, μετά από λίγο τη σταματάω για να περάσουμε στο κυρίως πιάτο!
Δεν πρόλαβε να βγάλει καν το σουτιέν της ξεκινάμε δυνατά με doggy style,συνέχιζουμε με ιεραποστολικό. Και στα 2 εξαιρετική, είτε όταν ήταν στα 4 με θέα την κωλάρα της, είτε face to face, να δίνω και να χάνομαι στις ματάρες της!
Δεν υπερβάλλω όταν λέω ότι ήταν από τα καλύτερα σεξ της ζωής μου, καραγούσταρα εγώ καραγούσταρε κι αυτή, τελείωσε 1 ή 2 φορές σίγουρα. Πριν αλλάξουμε στάση, έπρεπε να δοκιμάσω και το μουνάκι της που ήταν φυσικά πεντακάθαρο.
Το μόνο "αρνητικό" που έχω να αναφέρω είναι ότι πριν ξεκινήσουμε έβαλε τζελ και σε αυτή αλλά και σε μένα.
Εμένα προσωπικά δεν με πείραξε , γιατί έτσι κράτησα περισσότερο και επίσης μπορούσα να ανεβάσω στροφές χωρίς να την πονέσω. Μόνο σε κάποια φάση όταν ήταν στα 4 τη δεύτερη φορά και μπήκα όλος μέσα λίγο απότομα, φάνηκε να ζορίζεται, αλλά απλά έκοψα λίγο και το πήγα λίγο πιο σιγά .
Τελείωμα στο στοματάκι της και αφότου πήγε στο μπάνιο να τα φτύσει, η σεμνή τελετή έλαβε τέλος.
Κάναμε λίγο κουβεντούλα στο τέλος, η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρει καλά αγγλικά και χρησιμοποιούσε συχνά το κινητό της για να μεταφράσει αυτό που ήθελε να πει, αλλά μικρό το κακό , στην τελική μιλήσαν τα κορμιά μας!
Να σαι καλά Εύη, μου είπες ότι διαβάζεις τις κριτικές ,
φιλιά, ο "sporty man" σου! Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
439
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, elpotero, hornyasfuck και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2023
Γυναικα που (υποτιθεται) καβλωνει και (υποτιθεται) γουσταρει και (υποτιθεται) '...τελειωνει 1 ή 2 φορές σίγουρα...', μουσκευει & κανει χαλια τα σεντονια απο μονη της χωρις να χρειαζεται τζελ. Βεβαια, αν εσυ εφυγες χαρουμενος, χαμογελαστος & με αυτοπεποιθηση απο το δωματιο, εσυ να 'σαι καλα κι εμας δεν μας πεφτει λογος. Παντα τετοια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1