Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 37899
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το ραντεβού με την Αντελίνα έλαβε χώρα πριν κανά δυό (ίσως τρεις) βδομάδες.
Δεν συνηθίζω να κλείνω κοπέλες των οποίων το πρόσωπο δεν φαίνεται στις φωτό αλλά που και που το κάνω.
Είμαι φαν της κολοκυθόπιτας όσον αφορά τι είναι σέξι και τι όμορφο κτλ
Προσωπικά δεν μπορώ να πω ότι είναι ιδιαίτερα όμορφη στο πρόσωπο, την βρήκα όμως σέξι. Τίποτε όμως ιδιαίτερο.
Η συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα εξαιρετική, η κοπέλα ήρθε στην ώρα της χωρίς να φοράει κάτι το εξτραβαγκάντ,
και γδύθηκε γρήγορα για να αποκαλύψει κορμάρα που λίγες έχουν. Είναι ώριμης ηλικίας νομίζω ~35, αλλά ρε παιδιά πολύ ωραίο σώμα.
Το παιχνίδι ξεκίνησε με γλυψίματα από εμένα στη πλάτη και τα υπέροχα, σφιχτά κωλομέρια της,
θα πήγαινα και στην τρύπα της αλλά συγκρατήθηκα.
Από την μεριά της δεν με άφησε και παραπονεμένο.
Δοκίμασα τις βυζάρες της που είναι αφύσικα στητές για φυσικές και νομίζω ακόμη ότι είναι.
Η Αντελίνα συνέχισε με πολύ καλή πίπα για να καβαλήσει σε reverse, το οποίο απόλαυσα θαυμάζοντας την κωλάρα της.
Ο πρώτος γύρος παίχτηκε έτσι μ'εμένα να χαιδεύω το κωλοτρυπίδι της το οποίο αν υπάρξει επόμενη φορά,
μάλλον θα το παραγγείλω.
Πλύσιμο και λίγο μπλα στο ημίχρονο, για να τον ξανασηκώσει μεσ' στο στόμα της.
Συνεχίσαμε με ιεραβαρετό και κάπου εκεί έμαθα ότι ούτε αυτή ήθελε φιλιά.
(Να σημειώσω εδώ ότι πριν τα ραντεβού πλένομαι από πάνω ως κάτω, άσχημο δεν με λες και τα δόντια μου είναι καθαρά.)
Δεν παραπονέθηκα μάλλον γιατί το mood μου δεν ήταν και πολύ τέτοιο.
Την γύρισα όμως, στήσιμο στα τέσσερα και γαμήσι σχεδόν μέχρι που χτύπησε το κουδούνι.
Η κοπέλα τα δούλεψε τα λεφτά της κ ίσως την ξανασυναντήσω σε κάποια φάση. Νομίζω για μία φορά τουλάχιστον αξίζει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
805
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, T-DRIVER1, GALLAS και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2023
Εγώ θεωρώ ότι παρόλο που έχει πέσει σε απόδοση τελευταία (τόσο στο τελευταίο πέρασμα από νιρβάνα όσο και ως call girl ανεξάρτητη που την έχω πάρει) είναι ο ορισμός της ρουμανας αρχοντομουνας. Απλά με αυτήν είχα κάνει επικά γαμήσια στο ξεκίνημα της μαζί με Άννα και Ανδριάνα πριν φολεψει η τελευταία στο Νιρβάνα
Και επειδή δεν ένοιωσα αυτήν την καυλα ξανά εμένα μου άφησε ένα κενό μιας άλλης εποχής αλά αντικειμενικά είναι πολύ πάνω από τον μέσο όρο των κοριτσιών που κυκλοφορούν τωρα
review reaction 1 hornyasfuck, Quarantaris
02 Ιουλίου, 2023
Βασικά όσο το ξανασκέφτομαι μάλλον θα την ξαναπαραγγείλω την δεσποινίδα.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2