Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είπα πριν φύγω να κάνω άλλο ένα μπαμ και να σκοράρω ξανά. Αυτή τη φορά προτίμησα Ελληνικά. Ναι, αλλά ας πρόσεχα. Διάλεξα ένα παλιό απωθημένο, τη Μυρτώ. Με ένα μνμ κλείσαμε για νότια(το έφαγα το πακέτο της κίνησης).
Φτάνω λίγο νωρίτερα και ετοιμάζομαι. Η Μυρτώ δεν άργησε. Όταν ανοίγει η πόρτα, βλέπεις μια μεγαλοκοπέλα 50 σίγουρα κατά τη γνώμη μου. Πρόσωπο, όπως έχουν περιγράψει οι περισσότεροι, πολύ πειραγμένο και σπασμένο. Το σώμα είναι πολύ γυμνασμένο (τελικά δεν μου άρεσε) και πολύ μαυρισμένο. Με λίγα λόγια δεν μου έκανε κλικ. Έκατσα όμως γιατί φάνηκε σωστή επαγγελματίας. Φιλιά αβέρτα και παντού, με γλώσσα που έπαιζε. Στοματικό αρκετά καλό, περνάει και απ τα δίδυμα.
Εδώ θα έπρεπε να ασχοληθώ κι εγώ με περιποίηση αντίστοιχη, αλλά το έντονο άρωμα και οι κρέμες που φορούσε δεν με άφησαν καθόλου. Βάζει προφυλακτικό και στήνεται στα 4. Ωραίο το θέαμα εδώ. Εγώ όμως δεν μπορούσα να λειτουργήσω και είχαμε πτώση. Το έριξα στο προφυλακτικό (ναι συμβαίνει καμιά φορά) οπότε ανάλαβε το χέρι και λίγο το στόμα και τέλειωσα πάνω μου .
Συνολικά γύρω στο μισάωρο είχαμε δράση. Είπαμε διάφορα (μιλάει πολύ) και χαιρετηθήκαμε.
Συμπέρασμα δεν μπορώ να βγάλω. Για κάποιον που του αρέσει αυτός ο τύπος γυναίκας, είναι ΟΚ. Δεν κάνει και παπάδες όμως στο κρεβάτι.
Αυτά και υγεία να έχουμε και προχωράμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 29, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
4.780
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Triant, TOMCRUISE, eridon1877 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2023
Βγαλαμε εμεις πολλα συμπερασματα αγαπητε φιλε ! Να σαι καλα και ελπιζω να διαβασουν και να ενημερωθουν και αλλοι μελλοντικοι υποψηφιοι πελατες πριν κλεισουν ραντεβου
I
ioannisdebu
review reaction 3 hornyasfuck
30 Ιουνίου, 2023
Ἐπειδή πῆγα μαζί της, πέρυσι, τὸν Μάιο περίπου, ὅταν ἦταν σέ πρακτορεῖο, μπορῶ νά πῶ ὅτι ἁπλῶς δέν εἶναι ὁ τύπος σου καί ἐκεῖ στράβωσε γιά σένα. Ἐγώ πάντως πέρασα πολύ καλά μαζί της. Περί ὀρέξεως κολοκυθόπιτα, ὅπως πάντα.
review reaction 1 pilofori
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2