Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κλείνω ραντεβού με το γραφείο και ζητάω την Εμμα.
Αμέσως κανονιζουμε και φτάνω στο hotel στελνω δωμάτειο και περιμένω.
Εδώ ειχαμε μια αργοπορία αλλά μολις μπηκε η μικρή φαινοταν λαχανιασμένη... αλλά πολύ χαμογελαστή!
Έτρεχε να προλαβει το μωράκι.
Αμέσως μπηκε για ντουζάκι και βγαίνει με λευκά εσώρουχα μέσα στην κάβλα με κορδόνι στο κωλο!
Την ηρεμώ λιγο γιατι ακόμα ηταν απο το τρέξιμο, και αστειέυτηκα λιγο να σπασει ο πάγος.
Ενώ ήρθε διπλα μου με τα εσώρουχα ήταν κάπως διστακτικη κάπως μαζεμένη. Συνέχισα εγώ να αστειεύομαι να της μιλάω και να χαλαρώσει λίγο σιγά-σιγά ξεκίνησα να τη φιλάω στο λαιμό απαλά ευγενικά και κατέβαινα προς το στήθος της κάποια στιγμή μου λέει stop και κάνει ένα έτσι και τα πετάει όλα ξεβράκωνεται μόνο του.
Εκεί ειδα ένα υπέροχο κορμάκι με 2 μικρά βυζάκια αλλά στο ένα ειχε ένα καβλιάρικο piercing στην ρόγα!
Αφού ρουφηξα τα βυζάκια της κατέβηκα στο μικρο μουνάκι της για το γευτώ!
Φοβερή αισθηση και φάνηκε πραγματικα να καβλώνει. Μολις ξεκινησα να βάζω και δάχτυλο άρχισε να βαριανασαίνει να κουνιέται μονη της και να κατεβάζει υγρά. Με σταμάτησε και μου φόρεσε προφυλάκτικό. Φαινόταν να ειχε φτιαχτεί και εκεινη (αν κανει τοσο θέατρο ας πάρει οσκαρ ).
Με ξαπλώνει και απότομα κάθεται πάνω μου. Εκει ήταν το μεγάλο θέμα. Άρχισε να γαμιέται και να ανασθενάζει και πίεζε το μικρο μουνάκι της όλο και περισσότερο για να τον πάρει.
ΠΡΟΣΟΧΗ! Επειδή έχει μικρό και στενό μουνάκι και με τον τρόπο που γαμιώταν και με τις γαλάζιες ματάρες της με έχυσε σε χρόνο dt.
Αφού καναμε και οι 2 μπανάκι άρχισα πάλι να ρουφάω το βυζάκι με το piercing και να της βάζω δάχτυλο. Αφου το πήρε και στο στόμα μονη της πάλι με "έντυσε" και στηθηκε στα 4.
Ρε μανια οι Μοσχοβιτισες με αυτη την στάση. Το πήρε στην αρχη σιγά σιγά και μετά ανέβασε μονη της στροφές. Θέλει μαρσάρισμα τόσο όσο για να λυσσάξει και να βογκάει.
Δεν κάνει για pse και μεταξυ μας δεν στο βγάζει κιολάς. Ένα ψηλό μελαχρινο κορίτσι, ευγενικό και προθυμο , καθαρό ,με ωραίο χαμόγελο και γαλάζια ματια.
ΝΑ ΣΟΥ ΓΑ ΜΗ ΣΩ!
Θέλει ευγενεια γιατί ειναι μεγάλο πουστριλίκι να κάνεις τον καμπόσο σε τέτοια μαζεμένα άτομα το λέω γιατί ακούω διάφορά απο τις κοπέλες και το γραφείο πρέπει να τριξει να δοντια στον κάθε λακαμα.
Δεν χωράνε μαγκιές εδώ.
Επόμενος στοχος Σονυα.
Αλλά πιστεύω η δευτερη φορά με την Εμμα σαν πιο ξεψάρωτη θα είναι τουμπανο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 28, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
7.611
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, Ola_Ola και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2023
Η εμπειρία σου διασταυρώνεται με τη δική μου. Με έβγαλες από τον κόπο να γράψω κριτική. Καπέλο Πολύ όμορφη κοπέλα με σωματάρα. Έχει ένα μεγάλο σταυρό τατουάζ κάτω αριστερά από το αριστερό στήθος της. Σούπερ συμμετοχή, φτωχή επικοινωνία.
review reaction 1 review reaction 3 bigmountain89, FIDEL Sk, hornyasfuck
29 Ιουνίου, 2023
@miraculous mandarin Γιατί νά μή γράψη καί σύ κριτική; Κάποιος συναγωνιστής μπορεῖ νά πῆ: "Ἔχει μιά κριτική καί ἕνα σχόλιο μόνον. Κάποιος ἄλλος ξέρει κάτι; Ἔχει νά προσθέση κάτι;" ΥΓ: Ὡραῖο username
review reaction 1 miraculous mandarin
29 Ιουνίου, 2023
Έλεγα μόλις ανέβω Αθηνα να τη δω , με σκάλωσες λίγο αν είναι μη μου και τέτοιες λακαμιες, αλλά έχω σκαλώσει με το πλάσμα αυτό δεν ξέρω . Ευχαριστούμε
Πάντως Bro ωραία τοποθετησια!
P
Panoutsos_los
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3