Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 244 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με 130 140 ευρώ με τελείωμα στο στόμα και φουλ ακομπλεξάριστο χαρακτήρα πλέον στην πιάτσα από γραφεία δεν βρίσκεις και τίποτα της προκοπής ή αν υπάρχει το έχω δοκιμάσει και το έχω προσπεράσει.
Μπορεί να είμαι σε λάθος δέχομαι διαψεύσεις στα σχολεία άλλωστε εδώ είμαστε για να το κουβεντιάσουμε ανοιχτά όμορφα και ωραία.
Ψάχνω τις κριτικές των συναγωνιστών και βρίσκω αυτό το ωραίο πλασματάκι και με ένα μήνυμα αν και αργά κανόνισα να την γνωρίσω.
Ραντεβού κατά τις 11:00 το βράδυ στο Πρίαμο κανονίστηκε και ήταν στην πόρτα 10 λεπτά νωρίτερα κιόλας, μπράβο της.
Η αλήθεια είναι πως φοβόμουν λίγο να δω τι θα έβρισκα μπροστά στα μάτια μου, λόγω του ότι έχω να πάρω εκτός γραφείου κοπέλα από την αρχή σχεδόν της πορείας μου στο χόμπι μας.
Εμφανίστηκε εμένα κλασάτο φορεματάκι με τακούνι ψηλό αν και το θυμάμαι αμυδρά γιατί σιγά μη το θυμηθώ κιόλας τη στιγμή που ήθελα μόνο να της το βγάλω και να της ρίξω έναν πούτσο.
Πάντως όμορφο φορεματάκι.
Εμφανισιακά είναι μία χαρά.
Πολύ μικρή κοιλίτσα αλλά δεν το λες και άσχημο και χορταστικές και όμορφες βυζάρες.
Κωλαράκι άνω του μετρίου, όχι τίποτα το υπερβολικό αλλά δένει πολύ καλά με το σώμα της.
175 στο ύψος και ηλικία 30 ετών.
Πρόσωπο απολύτως καθαρό που αξίζει σίγουρα ένα 6,9 στα 10. Και ναι, το σκέφτηκα πολύ το 6,9 χαχαχαχ.
Χαρούμενη χαμογελαστή κεφάτη και όρεξη για πούτσο τρελή.
Τα πάντα για να με κάνει να νιώσω όμορφα, με ρωτούσε συνεχώς τι ήθελα αν ήθελα και πως το ήθελα.
Το τσιμπούκι γαμήσι τσιμπούκι γαμήσι 1ος και 2ος γύρος με αλλαγή στάσεων και τελείωμα στο στόμα και τις δύο φορές με ικανοποίησαν απολύτως.
Πίπα, και νομίζω πως ξαναχρησιμοποιήσα αυτό τον όρο σε προηγούμενη κριτική μου, θα την χαρακτήριζα "επιθετική".
Είναι ικανή να στον κάνει κιμά.. τον φτύνει τον πιάνει τον κάνει τον χώνει βαθιά την βλέπεις να το κάνει και άστα να πάνε μία χαρά το κορίτσι το έχει το κατέχει και μπράβο της.
Στα του social άριστη, με το που πέφτει λίγο ο ρυθμός της κουβέντας αρχίζει και σε ρωτάει διάφορα, γεμίζει την ώρα με ότι θες η κουβέντα η πίπα.
Ενα άλλο θετικό είναι ότι είχα αφήσει το δωράκι κάτω από ένα μπουκάλι νερό και της το είπα στην αρχή της συνάντησης και αυτή μου απάντησε "και εκεί θα μείνει μέχρι το τέλος", και αυτό μετράει πολύ για μένα για τους γνωστούς λόγους που έχω ήδη αναλύσει σε προηγούμενη κριτική μου.
Πράγματι πέρασα μία πολύ όμορφη ωρίτσα και έμεινα full ικανοποιημένος και κάλυψε όλες τις προσδοκίες μου.
Πολύ πολύ καλό και δυνατό value for money.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheSilver
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
810
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bull81, Antonis_Greece4, Intruder80 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2023
Τρομερή πίπα ισχύει, δακρύζει το κορίτσι. Αλλά όχι ρε φίλε 30 ετών, πιο κοντά στα 40 είναι απ ότι 39
review reaction 1 silverxxx
26 Ιουνίου, 2023
το πιο τιμιο κοριτσι του χωρου και ας βαρεθουν καποιοι το λιβανισμα. Αννα συνεχισε οπως ξερεις. ευχαριστουμε φιλε για την κριτικη.
review reaction 1 greekarmy, silverxxx
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2