Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 58 10
Call-Girls 146048
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από την Πέμπτη είχα κλείσει για Παρασκευή την Diva πρώτο ραντεβού 2:00 σε γνωστό πορνό ξενοδοχείο. Με την ντίβα έχουμε αρκετό παρελθόν και μάλλον θα έχουμε και αρκετό μέλλον ήρθε ντυμένη με ένα κοντό φόρεμα πάρα πολύ εντυπωσιακή αν σκεφτούμε ότι πρέπει να υπερβαίνει και το 180 χωρίς τακούνια .Ίσως λιγάκι να έχει αφρατέψει Χωρίς όμως κάτι που να χαλάει την ωραία της εμφάνιση. Φρεσκάρισμα από τη μεριά της μία που είναι πάρα πολύ προσεκτική με την καθαριότητα και μία που είμαστε και παλιοί γνωστοί ξεκινήσαμε κατευθείαν τον αγώνα. Το κορίτσι διαθέτει μία μεγάλη γλώσσα που ξέρει να τη δουλεύει απίστευτα καλά είτε είναι για φιλιά και προκαταρκτικά είτε για την θεσπέσια Πίπα Της ενω σε κοιτάει στα μάτια.Στο σεξ ακολουθεί όποιον ρυθμό της δώσεις αν και παίρνει και κάποιες πρωτοβουλίες που απογειώνουν η συνεύρεση. Όπως το να πηδάς ρομαντικά από το κώλο μία δίμετρη μουνα και αυτη να παίζει και να σου δείχνει τη γλώσσαρα της και να απαιτεί με τον τρόπο της τα χυσια στο στόμα της.
Πολλές φορές έχω σκεφτεί ότι δεν υπάρχει λόγος να την ξανά συναντήσω και κάθε φορά το γαμησι μαζί της ανεβαίνει ένα level

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.955
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, THV, TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2023
Φιλε και εγώ την εχω πάρει πανω απο 10 φορές και συνεχίζω.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1