Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεγάλη δυσκολία να φιξαριστει το ραντεβού , έκλεισα για μετά από δύο ημέρες (καθημερινή) , λίγες ώρες πριν ακύρωση με sms και νέο κλείσιμο για αργά βράδυ της ίδιας ημέρας τουλάχιστον . Πέσατε ρε σαν τα κοράκια , θα το ξεπατωσετε το κορίτσι Ματάκι .
Επιτέλους άκουσα το τοκ τοκ στην πόρτα , ήρθε η ώρα να γευτώ και εγώ την κοπέλα με τις άριστες κριτικές .
Πρώτη εντύπωση θετική , πολύ κομψά ντυμένη , μακριά καστανά μαλλιά , γύρω στο 1,75 , πρόσωπο όμορφο με γωνίες που "δείχνουν" ανατολικό μπλοκ , λίγα παραπάνω κιλά , ίσως 5-6 όμως θα πρέπει να προσέξει στα επόμενα χρόνια . Στα 25 της πάντως τώρα είναι μέσα στην καύλα και αυτό ήταν το ζητούμενο .
Ακομπλεξαριστη , πολύ φιλική , άριστη συννενόηση στα αγγλικά (επιτέλους) , έδωσε φιλάκι πεταχτό στην είσοδο , ασχολήθηκε για 2 λεπτά με το κινητό της και όλο τον υπόλοιπο χρόνο τον αφιέρωσε αποκλειστικά σε μένα .
Είπαμε τις δύο τρείς κλασικές μαλακιούλες , από που είσαι , για το πρόγραμμα που είχα κλείσει κτλ .
Ζήτησε χυμό , ενώ εξέταζε τον χώρο με δύο μάτια που έβγαζαν σπίθες και άφηναν υπονοούμενα για το τι θα ακολουθήσει .
Μία τζούρα πρόλαβε να πιεί γιατί είχα ήδη την είχα παλαμαριασει και είχα αρχίσει την εξερεύνηση .
Έδωσε γλυκά φιλάκια στην αρχή , χάιδευε πολύ απαλά , εγλυφε στον λαιμό , εγώ της είχα χουφτωσει την κωλάρα από πίσω και έπαιζα φουλ επίθεση .
Οι γλώσσες γρήγορα άρχισαν να μπαίνουν η μία στο λαρύγγι του άλλου , ενώ είχα ήδη αφαιρέσει με ταχυδακτυλουργικες κινήσεις φόρεμα και σουτιέν .
Υπέροχα στήθη τριάρια , φυσικά με ρώγα που τσιτώνει στο πρώτο άγγιγμα με την γλώσσα , δέρμα χωρίς μπογιές και καμπύλες άκρως θηλυκές . Μύριζε υπέροχα , παρόλα αυτά με έκοψε για να φρεσκαριστει .
Γύρισε με πετσέτα τυλιγμένη και περνώντας τα δύο πόδια της στην μέση μου την πήρα όλη πάνω μου .
Απίστευτα γλωσσοφιλα , σαν να είσαι με την γκόμενα , καυτή ανάσα και καθαρή και έτσι τυλιγμένοι την πήγα κρεβάτι .
Παίρνει πρωτοβουλίες , το γνωρίζει το παιχνίδι , αισθησιακό τσιμπούκωμα , υγρό με σαλάκια , προσπάθεια να το πάρει όλο μέσα , μουλιαζει τα αρχιδια , καραμέλα κανονικά κρατώντας τον κορμό και τα μάτια τής καρφωμένα στα δικά μου .
Δεν θα άντεχα πολύ οπότε την σταμάτησα και την έβαλα ανάσκελα σε 69 με εμένα πάνω . Δύο υπέροχες πεντακάθαρες τρυπούλες για φάγωμα . Έριξα τρελό tongue fuck με το κορίτσι από κάτω μου να σπαρταραει ενώ της γαμουσα το στόμα αργά . Είχαμε καυλώσει και οι δύο στο τέρμα , τα σεντόνια είχαν πάει περίπατο και ζήτησα condom . Η ματιά της έβλεπε στο κενό , τελείωσε στην γλώσσα μου πρίν λίγο και ζήτησε 2 minute να επανέλθει .
Με καβάλησε αργά και όταν τον πήρε όλο μέσα άρχισε να λικνιζεται μόνη της με τα δάχτυλα της στο στήθος μου και κοιτώντας με στα μάτια .
Στενή αίσθηση το μουνάκι , όταν το συνήθισε όλο μέσα έδωσε ρυθμό , γαμιοταν μόνη της , έτριβε τις βυζάρες της , μου έβαζε τα δάχτυλα της στο στόμα . Έδωσα σήμα ότι έρχεται το τέλος και σηκώθηκε στα γόνατα περιμένοντας . Άδειασα ποσότητα μέσα στο στόμα που κατάπιε πρόθυμα για να με ευχαριστήσει καθώς το έχει και με ένα σεβαστό έξτρα .
Ντουζακι κάναμε μαζί , όπου συνεχίστηκε και εκεί το παιχνίδι , ακούραστη , με πολλές πρωτοβουλίες και αντοχές .
Αραξαμε για ανάσες και εκεί τριβόταν , χάιδευε , μου έκανε μασάζ στους ώμους .
Με δική της πρωτοβουλία άρχισε ο δεύτερος γύρος και πάλι παίρνοντας τον στο στόμα και από αυγό μελάτο σε λίγα λεπτά έγινα πάλι σιδεροβεργα Πλατύ χαμόγελο
Στήθηκε για missionary και με τράβηξε μέσα της . Μεγάλη ελαστικότητα το κορμί παρόλα τα 5-6 + κιλάκια .
Οι ποδάρες της στους ώμους , βαθειές διεισδύσεις και έφερνα το σώμα μου κολλητά πάνω της για να παίρνω γλωσσοφιλα .
Duracell το κορίτσι , για να μην πω ότι αποζητά μόνη της το σκληρό γαμήσι .
Μου έκανε νυχιες στον κώλο που είδα μετά Χεχε!
Με σήκωσε για να την πάρω στα 4 κουνώντας την μέση της σαν γατούλα . Ίσα που πρόλαβα να τελειώσω την δεύτερη φορά καθώς ένιωθα ότι οι δυνάμεις μου θα με εγκαταλείψουν ...
Μάζεψα τα κομμάτια μου , πήρα βαθιά ανάσα και την πήρα όπως ζητούσε .
Μπατσίδια στο κωλαρακι , έπιασα λαβή τα κωλομαγουλα και έμπαινα όσο βαθειά πήγαινε .
Έφαγε πιτσιλιά στην πλάτη καθώς δεν κρατήθηκα να την κεράσω πάλι στο στόμα ...
Σε λίγο χτύπησε η υπενθύμιση , ξεκίνησε να ετοιμάζεται και όταν ντύθηκε και πάλι , βλέποντας αυτό το σύνολο είπα δεν μπορεί αυτό το κοριτσάκι να με γάμησε έτσι ...
Και όμως , χωρίς να είναι το super μοντέλο , έβγαλε γούστα που δεν βγάζουν δυνατά ονόματα του χώρου και με μεγαλύτερο budget .
Ευγενική από την αρχή μέχρι το τέλος , τα money τα είχα σε εμφανή θέση από την αρχή , τα έδωσα μόνος λίγο πριν φύγει χωρίς να μου κάνει νύξη , με αποχαιρέτησε με ακόμα ένα ζεστό φιλί και bye ... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.120
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, George Iakovidis και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού