Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 321877
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική.
Έχω ξαναγράψει κριτική για την Ιόλη αλλά θα ήθελα με την παρούσα να κάνω μια ενημέρωση καθώς δυστυχώς διαπίστωσα αλλαγές προς το χειρότερο.

Με αφορμή την καλή χημεία που είχα μαζί της στο παρελθόν την κάλεσα για ραντεβού.
Επικοινωνία τηλεφωνική αρκετά εύκολη και κλείσιμο ραντεβού για μερικές ώρες μετά.

Στο δωμάτιο εμφανίστηκε αρκετά ατημέλητη, αχτένιστη και με πολύ πρόχειρο ντύσιμο, για όσους τους ενδιαφέρει το ντύσιμο.

Χαιρετηθήκαμε και χωρίς δεύτερη κουβέντα γδύθηκε και πήγε στο μπάνιο σε μία κίνηση εντελώς μηχανική και διεκπεραιωτική.

Μου έκανε εντύπωση, αρνητική, το γεγονός ότι περίμενε εκείνη τη στιγμή να ξυρίσει τα πόδια της στο μπάνιο. Να σημειώσω εδώ ότι το τηλέφωνο έγινε 4 ώρες πριν.

Όσο αφορά το σεξ, ήταν πραγματικά άβουλη, σε αντίθεση με προηγούμενη φορά και πραγματικά έδινε την εντύπωση της ξεπέτας.

Στάσεις δεν άντεχε πάνω από 1-2 λεπτά και ζητούσε συνεχώς αλλαγή γιατί κουράζονταν.

Δεύτερη φορά δεν υπήρξε.

Της έδωσα τα χρήματα, ντύθηκε και έφυγε.

Μπορεί να ήταν τυχαίο το γεγονός ή να μην ήταν σε καλή μέρα, αλλά είμαι της άποψης ότι αν σέβεσαι τον πελάτη, τον εαυτό σου και γενικότερα την υστεροφημία σου, αν δεν είσαι σε καλή μέρα μην κάνεις ραντεβού.

Τέλος, αν το αντίτιμο ήταν μικρότερο ίσως ξαναέδινα μια ευκαιρία, καθώς είχα περάσει καλά στο παρελθόν, αλλά στα 120 ή με λίγα παραπάνω υπάρχουν πιο καλές και safe επιλογές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Telis Tipitelis
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
945
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, filos78, woopsie και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2023
Μπούρδες
09 Ιουνίου, 2023
δεν αξίζει μία τώρα πια
ας ασχοληθεί με τίποτα άλλο
10 Ιουνίου, 2023
Όταν κάποιος πονάει το λεει μόνο τα ζώα δεν αντιδράνε εάν πονάνε . Που και αυτά από ένα σημείο και έπειτα αντιδράνε .
Οι μόνοι που δεν αντιδράνε είναι οι στρατεύσιμοι ναυτες και οι φαντάροι που δέχονται καψώνια χωρίς να μιλάνε .
10 Ιουνίου, 2023
Χάρισμα μόνο χάρισμα δεν είσαι . Εκείνες και πραγματογνώμονας τώρα
10 Ιουνίου, 2023
@Σαλονικιός
Χωρίς να έχω καμία διάθεση να μπω σε διαδικασία διαλόγου, κατά τη γνώμη μου όταν κάποιος πονάει δεν κάνει ραντεβού.
Κάνοντας ραντεβού, αρχικά δε σέβεται την υγεία του και κατ' επέκταση τον εαυτό του, καθώς επίσης δεν σέβεται και το έτερο άτομο το οποίο ξοδεύει ένα σεβαστό ποσό.
Τέλος, αξιοθαύμαστη είναι η επιμονή σου υπεράσπισης της κοπέλας και αποδόμησης μιας καλοπροαίρετης κριτικής που σκοπό έχει ξεκάθαρα να ενημερώσει.
review reaction 1 eridon1877
10 Ιουνίου, 2023
Σαλονικιέ η κατάσταση σου χρίζει έρευνας ....
review reaction 1 Telis Tipitelis
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6