Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 31 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχω χρόνια να γράψω κριτική και η αλήθεια όμως ότι το Μαράκι θα είναι η εξαίρεση.

Ήταν η δεύτερη συνάντηση με τη Μαρία, Μπιλ λογικά πρώτο ραντεβού της ημέρας. Συνενόηση με μήνυμα στο What's up την ίδια μέρα έστειλα πρωί, και ήμουν πολύ συγκεκριμένος με την ώρα και τις δύο φορές έγινε εύκολα η επικοινωνία με τη Μαρία να απαντά με έναν πολύ νορμάλ τρόπο όχι μηχανικά

Στα της εμφάνισης, ψηλό κορίτσι με ποδαρες, επίπεδη κοιλιά και απίθανο πίσω σύστημα. Όπως έχω ξαναπεί οι βυζολαγνοι δεν θα βρείτε αυτό που ψάχνετε. Όσοι ψάχνετε μοντέλε στεγνό είστε σε σωστό δρόμο.
Μελανουρι στο πρόσωπο, ωραίο μεσογειακό και έχει ομοιότητα με σχετικά διάσημη Ελληνίδα.

Στα του αγώνα παίχτηκαν δύο γύροι, ο πρώτος με καλό στοματικό από μέρους της μου το χρωστάγε από την προηγούμενη φορα, το προσπαθεί το deep throat. Στο δεύτερο γύρο ανταπεδωσα στο στοματικό με πολύ θετική ανταπόκριση, θεωρώ οποίος το έχει θα δει ότι η κορασίδα ανταποκρίνεται σε αυτού του είδους την περιποίηση

Παίχτηκαν αρκετές στάσεις, στενό μουνακι θέλει λίγη ρεγουλα. Η συμμετοχή ήταν έντονη ο γύρος πήγε σχεδόν 40 λεπτά.
Στα της επικοινωνίας στο ενδιάμεσο μπορείς να πεις άνετα δύο κουβέντες και να περάσει η ώρα εύκολα.

Γενικά, η Μαρία είναι ένα φρέσκο κορίτσι για ατελείωτο γλυψιμο και σεξ. Για τύπους που κοντεύουν τα δεύτερα Άντα όπως εγώ είναι μια εξαιρετική αναζωογονητική ένεση στην καθημερινότητα. Οπότε τη συστήνω.

Επειδή κάποιος θα ρωτήσει για το τιμολογιακο του πράγματος θεωρώ ότι είναι vfm, ιδίως αν λάβουμε υπόψιν τι ζητάνε τα γραφεία που για κοπέλες που εμφανισιακά δεν είναι εφάμιλλες της Μαρίας.

Αυτή είναι η δική μου εμπειρία, η οποία μπορεί να διαφέρει πολύ σε σχέση με την δική σας.

Να περνάτε καλά και πορνικα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 28, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
paraxenos_tsarkadoros
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
218
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 SEXTYPHOON, THV, anthotypos και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2023
πως βρίσκουμε το κορίτσι ?
09 Ιουνίου, 2023
Ναι κι εγώ αυτό ήθελα μερσί
10 Ιουνίου, 2023
Τυπε μήπως στο παρελθόν είχες περάσει από χρυσό κουφέτο, την εκπομπή με την Αννίτα Πάνια εννοώ. 220€ τα θεωρείς πολύ νορμάλ λες, απλά κάποιοι άλλοι γ@μανε ίδια γκόμενα με 20€.
review reaction 1 Accountant
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3