Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήταν νωρίς το βράδυ και κοιτούσα ποια σύνοδο να διαλέξω για το λίγο διάστημα που θα είμαι Αθήνα.Απο το Σάββατο έρχεται εργασία σε επαρχία και θα γυρίσωμετα από δέκα μέρες οπότε οι καύλες είχα χτυπήσει κόκκινο
Στο ακουστικό η τηλεφωνήτρια εξυπηρετική
Η κορασις έφτασε στο κατώφλι μου την ώρα που είπαμε.Της προσφέρα νερό και καθίσαμε στον καναπέ όπου ξεκίνησε τα πρώτα χάδια στο επίμαχο σημείο.
Η πίπα της μαεστρικη και με τις καύλες που είχαν συσσωρευτεί έχυσα μέσα στο στόμα της.
Κάναμε τα μπάνια μας και επιστροφή για ποτάκι ακόμη ένα.Ειχαμε καταναλώσει περίπου μισή ώρα αλλά είχαμε μια ακόμη μπροστά μας.Πολλα φιλιά και πραγματικά πολύ δοτική σε αυτό.Ξανα πίπα όπου με δυσκολία καυλώνω δεύτερη φορά και τα καταφερε κοιτώντας με πονηρά.
Πέρασε την καποτα και την γάμησα στο καναπέ σε cow girl.Μετα από λιγη ώρα και ενώ δεν έφτανα σε οργασμό πήρε ξανά το εργαλείο στο στόμα της το οποίο εγλυφε το πέρασε από τα βυζιά της και κατάφερε να με κάνει να χύσω πάλι...
Νομίζω η κοπέλα είναι μια ευχάριστη παρουσία δοτική πραγματικη εργάτρια της ηδονής
Για την πίπα και μόνο αλλά και κυρίως τα φιλιά θα την επιλέξω ξανά από το γραφείο.
Θα επιστρεψω σύντομα με νέες περιπέτειες.
Καλή περιπτωσις η τίνα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 06, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
600
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, eridon1877, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2023
Απ' ότι κατάλαβα είναι gfe
review reaction 1 hornyasfuck
22 Ιουνίου, 2023
Είναι gfe και καλή γενικά
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2