Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 37 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Οι καυλες κλασικά στο κόκκινο και κοιτάζοντας τον κατάλογο σκέφτηκα ότι μόνο μια κορασίδα δεν θα μe κάλυπτε …
Όποτε έκλεισα 3 μέρες νωρίτερα melison and Rebecca από μια ώρα με μια ώρα διάλειμμα μεταξύ τους .
1 ώρα πριν κατά τις 2 νομίζω, φτάνω στο πρώτο ξενοδοχείο πάω για καφέ , περνώ οδηγίες αράζω πίνω το καφεδάκι μου και παρα τέταρτο κατευθύνομαι για να γαμησω την Barbie.
Άνοιξε η πόρτα και παθαίνω πλάκα , το κορίτσι ειναι ένα μικρό κοντό πουτανο ίδια με τις φωτό .
Βυζακι 3αρι σιλικόνη τούμπανο .
Πρόσωπο όμορφο , αλλά αυτές η ματάρες ήταν όλα τα λεφτά .
Πρόσωπο και σώμα θα έβαζα 8.
Στα μάτια θα έβαζα 10 .
Τα αγγλικά της κοπέλας προς το κακό μίλαγε λίγα ελληνικά , Γαλλίκα ιταλικά δεν μίλαγε όποτε η συνεννόηση κομματάκι δύσκολη .
Τα λεφτα δεν θυμάμαι αν τα ζήτησε αλλα σίγουρα τα έδωσα με το που μπήκα

Στου αγώνα φαινόταν ότι ήταν αγουροξυπνημένη αλλά υπάκουη προσπαθούσε αλλά έλειπε το πάθος .
Γλυφό μουνι πλέον δεν κάνω όποτε ίσως και να μην την άναψα εγώ μόνο με τα φιλία και το μουνοτρυψιμο.
Έβγαζε μια θλίψη και την ρώτησα εάν έφταιγα εγώ όπου μου είπε ξεκάθαρα ότι απλά ήταν κουρασμένη και μόλις είχε ξυπνήσει .
Κλασικές ψεύτικες κραυγές αποσβολωμένος με τα μάτια της έχυσα 2 φορές μέσα σε 44 λεπτά , με μασαζάκι ενδιάμεσα.
Σηκώθηκα να φύγω με το πέρας της δεύτερη δωρεάς σπέρματος μιας και δεν είχε όρεξη η κοπέλα για πολλά παραπάνω .
Ωραίο μουνι καλή εμπειρία αλλά μέχρι εκεί δεν τρελάθηκα .
Να πω δυστυχώς ότι το ραντεβού με Rebecca ακυρώθηκε μια ώρα πριν κάτι στενάχωρο για εμένα μιας και κου γαξησεντο πρόγραμμα .
Άλλη κοπέλα δεν κου άρεσε από το ρόστερ μιας και είμαι βυζόλαγνος και δεν είχε κάτι αντίστοιχο .
τέλος να δώσω συγχαρητήρια στο τηλεφωνικό κέντρο το κορίτσι που μίλαγα ηταν απίστευτη επαγγελματίας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 26, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
tsontopoulos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
705
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, linear και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2023
Ρε τσοντόπουλε…ωραίος τίτλος ρε! Ναι! Εύγε…

Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, tsontopoulos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1