Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τηλέφωνο στο γραφείο για άμεσο ραντεβού, μιας και το βράδυ είχα άλλα σχέδια. Με την κοπέλα είχα προσπαθήσει να κλείσω ραντεβού και την προηγούμενη μέρα, αλλά δεν έκατσε.
Όπως λέει και ο τίτλος της κριτικής, δανεισμένος από τους Ενδελέχεια, είχα φάει το κόλλημα να την δω γιατί εμφανισιακά μου έμοιαζε υπερβολικά με μια κοπελιά που έβγαινα πριν από καμιά 20ριά χρόνια και την έλεγαν Μαρία.

Ήρθε στην ώρα της, πλήρωσα, και της είπα ότι θα την λέω ΜαρίαΝαι!

Όμορφη γυναίκα της διπλανής πόρτας. Από αυτές που μπορούν να μαγειρέψουν γιουβαρλάκια και να μυρίσει η πολυκατοικία, που πλένουν τα πιάτα στο χέρι, που σφουγγαρίζουν ξυπόλητες, αλλά παρόλη τη νοικοκυροσύνη τους, το βράδυ θα φάνε πούτσα από τον απολύτιστο άντρα τους... Δούλα και κυρά φάση.

Σώμα καλό για την ηλικία της (λίγο πάνω απο 30 πιστεύω), φέρνει λίγο απο Τζενιφερ Λόπεζ, στο ρωσο-ουκρανικό.
Κοινωνική και χαμογελαστή, δέχτηκε να την λέω Μαρία.
Δεν το παράκανα, οπότε μόνο στο τέλος που έχυνα και την είπα Μαράκι, κόλλησε κάπως.

Καθαρή, άκρα μέτρια (μάλλον από το AVA στα πιάτα), μουνί σχετικά στενό, που όμως δεν δημιουργεί πρόβλημα.

Πίπα μέτρια έως κακή για εμένα, μιας και ήταν τόσο "ερωτική" που προσωπικά μου φαίνεται αστείο. Φιλιά απαλά, κοιτάγματα και καλά, και γενικά αργές κινήσεις. Στήσιμο στα 4 και sex σε αρκετές παραλλαγές με εμένα από πίσω. Γενικά το πήγε πολύ καλά, δεν είχε μα και μου και προσπάθούσε να καταλάβει το στο διάολο μπορεί να μου αρέσει. Το έχει με την επικοινωνία.

Στο τέλος, έγλειφε αρχίδια και περίνεο για κανα 5λεπτο, με εμένα να τον παίζω και να τον χτυπάω που και που στο πρόσωπό της. Χύσιμο γενικά σε όλο το πρόσωπο, με κανένα στοπ. Το Μαράκι, το χυνα πάντα στο πρόσωπο και όσες φορές προλάβαινε, έπεφτε στην αγκαλιά μου με τα χύσια. Τότε ακόμα ήμουν ήρεμος και χαδιάρης... Το ¨Μαράκι¨ αυτή τη φορά πήγε και πλύθηκε, είπαμε και 2 κουβέντες με γέλιο, και έφυγε σβέλτα κουνώντας τον μπαμπάτσικο κώλο του.

Μετά έστειλα αίτημα φιλίας στο Μαράκι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
2.303
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xan4625, Γιώργος Παπ., eridon1877 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2023
Ἀπ'ὅ,τι κατάλαβα ἐσύ τὸ προτιμᾶς πιό ἄγριο, ἐνῶ ἡ κοπέλα εἶναι πρός τὸ αἰσθησιακό καί τὸ παθιάρικο. Ἐντάξει, περί ὁρέξεως κολοκυθόπιτα....
review reaction 1 AllaNtallon
05 Ιουνίου, 2023
Ναι, όπως το λες hornyasfuck
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2