Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση την Πέμπτη incall στη Συγγρού μάλλον την ήμερα που αποφάσισε να φύγει, Ότι έβλεπες στην φωτογραφία της αυτό έπαιρνες στο έπακρο πιο ακριβή φωτογραφίες δεν έχω δει
Θεωρώ τον εαυτό μου τυχερό γιατί ήμουν από τους λίγους που πέρασε από ότι καλύτερο έχει φέρει εμφανισιακά το γραφείο τα τελευταία που τελικά κάθισαν πολύ λίγο στην Ελλάδα και εν μιλάω μόνο για την Νατάσα, αλλά την Εύα και την Τσέχα
Δεν θα γράψω πάρα πολλά για το πόσο εκπληκτική ήταν στο σεξ παρότι δήλωσε πολύ κουρασμένη από τα ραντεβού, κι όχι τόσο από τον όγκο αλλά την βιαιότητα που συνάντησε από κάποιους.
Είναι κρίμα να έρχονται τέτοιες όμορφες και εργατικές κοπέλες και να πηγαίνουν κάφροι μαζί της
Καθαρό αματούρι που έδωσε τα πάντα μιας και ήταν πολύ φρέσκια στο επάγγελμα μόλις 2 εβδομάδες, Πίπα φοβερή ρουμάνικη που λέει ο αστικός μύθος , στησίματα όπως και όπου πρέπει
Αγγλικά τρομερά για την ηλικία της και την καταγωγή της
Στο σόσιαλ μετά από τον ένα και μοναδικό γύρο που είχα μαζί της μου εξέφρασε την ικανοποίηση της για την συμπεριφορά του γραφείου και για το πόσο δουλειά είχε που δεν το περίμενε αλλά και την απογοήτευση της για κάποιους πελάτες που έδειχναν το φόρουμ και έλεγαν ή θα μου κάνεις αυτό τσάμπα ή θα σε θάψω.
Μου είπε ότι μάλλον δεν θα ξανακάνει αυτή την δουλεία. Κρατάω το μάλλον

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2023
Όμορφο σώμα φαίνεται να έχει αλλά δεν μπορώ με τίποτα τα χείλη ροφού γμτ! Ωραίος που επισήμανες για τους καφρους αν και δεν νομίζω να σκαμπάσουν
review reaction 1 hornyasfuck
04 Ιουνίου, 2023
Σεβαστείτε τις κοπέλες ρε ζώα! Τις φάγατε!
review reaction 1 hornyasfuck
05 Ιουνίου, 2023
Πραγματικά τί γελοῖοι ἐκβιαστές καί κάφροι!
review reaction 1 gnnakos
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3