Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασμα χθες με την Χριστίνα,
Εύκολη συνεννόηση με το γραφειο, φτανω στο ξενοδοχείο τοκ τοκ και μου ανοίγει η κοπέλα,
Όμορφη ύψος γύρω στο 1,70+, φορούσε ένα ωραίο άσπρο φορεματακι.
Την πληρωνω και ζηταω πετσέτα για ντουζακι, βγαίνω ξαπλώνω στο κρεβατι όπου ανεβαινει πάνω μου και αρχίζει να μου τρίβεται, η κοπέλα ισως να μου φανηκε λίγο σφιγμένη αλλά μπορεί απλά να μην υπηρχε και η σωστή χημεία μεταξύ μας, ξερει την δουλειά της αλλά της λειπει ακομα λίγο εμπειρία. Κατεβαίνει και ξεκιναει μια πολύ ωραία πίπα με πολύ καλές προσπάθειες για dt. Πέρασμα προφυλακτικού και την ανεβάζω πάνω μου χωρίς τζελ όπου είναι αρκετά στενή και άρχισε να κουνιέται και με εμενα μια να την φιλαω, μια να γλυφω το πολύ ωραίο στηθος της το οποίο είναι εν μέρη φυσικό αλλά έχει γινει μια μικρή ενίσχυση που δεν χαλαει ούτε την εικόνα ούτε την αφή, ηταν εξαιρετικό μπορώ να πω, στην συνεχεια την ξάπλωσα για ιεραποστολικό όπου έβαλε λίγο τζελ και μετά στα τέσσερα που ηταν οκ ( νομιζω είναι καλύτερη από πάνω να σε καβαλάει) το τελος ήρθε με πίπα και φραπέ.
Ντουζακι, χαιρετηθήκαμε και έφυγα.
Γενικά δεν περασα ασχημα, η κοπέλα μοιάζει αρκετά με τις φωτογραφίες +την κλασική επεξεργασία που έχουν όλες αλλά δεν είχαμε την χημεία που θα επρεπε. Σε γενικές γραμμές θα περασεις καλα και ισως ξανά πάω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Caligularas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
595
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Kounel@, mancunian1986 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού