Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 88 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 206845
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική
Επικοινωνία με το γραφειο αργά κατά τις 1 το βράδυ, η κοπέλα ήρθε συντομα στο δωμάτιο, εκ πρωτης οψεως είναι αρκετά κοντα στις φωτογραφιες με μια επεξεργαςία που νομιζω όλες έχουν,συστηθήκαμε και τα τυπικά και μου ζήτησε αν μπορουσε να κάνει τσιγαρο.
Καναμε το τσιγαρο και μπήκαμε κατευθείαν στο ψητό (ντουζακι δεν έκανε η κοπέλα αλλά μπορώ να πω ότι ηταν καθαρή) Βγαζεο τα ρουχα και αντικρίζω το υπεροχο στηθος της 2,5αρι προς το 3αρι το οποίο στεκόταν κανονικά,ξεκινησαμε τα φιλια και μου έκανε πίπα με προσπάθειες για dt (γενικά εμενα η πίπα μου είναι ουδέτερη οποτε δεν της δινω μεγάλη σημασια) περνάει προφυλακτικό και την βαζω από πάνω μου όπου με καβάλησε αρκετά καλα με πολύ ωραίες και πειστικές κραυγές, στην συνεχεια την εβαλα για ιεραποστολικό όπου άντεξε αρκετο σφυροκόπημα και εκεί ήρθε και το τελος.
Δεύτερος γύρος δεν παίχτηκε γιατί ημουν κουρασμένος και γενικά άμα τελειωσω μια φορα μέσα στην ώρα δεύτερη δεν παίζει να τελειωσω, οποτε στο υπόλοιπο της ώρας καθίσαμε και μιλήσαμε, η κοπέλα μιλάει πολύ καλα αγγλικα και ξερει πως να κάνει συζητηση μαζί σου και καλή μαλιστα.
Τελειωσε η ώρα ντύθηκε την πλήρωσα και εφυγε
Σε γενικές γραμμές περασα πολύ καλα και ισως να την ξανά συναντούσα, δεν ηταν κάτι το ιδιαίτερο που θα σου μεινει στο μυαλό για καμία βδομάδα αλλά περνάς καλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Caligularas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
595
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, linear και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού