Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Με δυο τρία μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού σε ξενοδοχείο του κέντρου, η ημερομηνία είναι ενδεικτική, να σημειώσω ότι όταν ξεκίνησε πρώτη φορά είχαμε συναντηθεί αρκετές φορές, η μόνη αλλαγή που παρατήρησα επί το βελτίω φυσικά ήταν στο μαλλί, τώρα είναι ίσιο και βαμμένο άλλο χρώμα. Ήλθε στην ώρα της και γρηγορότερα από το ραντεβού μας , στο δε μπάνιο δεν έκατσε πάνω από πέντε λεπτά που σημαίνει δεν προσπαθεί να ροκανίσει το χρόνο, το κορμάκι της σε αναλογίες που σκοτώνουν με δύο απίστευτα βυζάκια που δεν χορταίνεις να τα πιπιλάς και να τα αγγίζεις, ακούραστη σε όλη τη διάρκεια της ώρας με αποτέλεσμα να με καταφέρει να τελειώσω δύο φορές , το νινάκι της είναι χάρμα οφθαλμών , στενό και άριστης γευστικής απόλαυσης, δεν πήρα το ποπουδάκι της λόγω τιμής ενώ παλιά το είχα γευτεί. Αν κάποιος αντέχει το κόστος τότε η Τζίνα είναι value for money, και φυσικά πολύ καλός χαρακτήρας και συνομιλητής.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
MMG
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
521
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2023
παντως η κυρια τζινα μεχρι στιγμης δεν εχει απαντησει σε κανενα μύνημα μου παροτι ολα είναι ευγενικα. καλη συνεχεια
01 Ιουνίου, 2023
Καλημέρα τι να πω εμένα μου απάντησε άμεσα, δεν έχω λόγω να μη σε πιστέψω, όπως δεν πρέπει να έχεις και εσύ για μένα.
MMG
MMG
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2