Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λατινοφάση νο ούτε που ξέρω κι εγώ

Είδα της καινούριες αφίξεις και στάμπαρα 2-3 μια από της επιλογές μου ήτα η Νάτι, πρόκειτε για μια γυναίκα χαρά της ζωής μέσα στο χαμόγελο σου αποπνέει θετική αύρα από την στιγμή που θα πατήσει το πόδι της στο δωμάτιο. 

Κλασσικά έκλεισα τον Βασιλάκη δωμάτιο στον 1ο και περίμενα, με σκάει μύτη το μελανούρι με ένα κολλητό φόρεμα και με σκάει αμέσως ένα φιλί στο στόμα, Ώπα εδώ είμαστε λέω

Παρότι δεν μιλάει γρι αγγλικά είναι επικοινωνιακή και θα βρει τρόπο να επικοινωνήσει μαζί σου, τελικά αν ένας άνθρωπος το θέλει και το έχει η γλώσα δεν ελιναι πρόβλημα, Η Νάτι το απέδειξε αυτό

Πάμε στα βασικά τώρα

Κορμί αυτο που βλέπεις + ελάχοστα παραπάνω πιασίματα, Βυζάρες φυσικές στον αέρα. Επιδίωκε την σωματική επαφή και με έπαιρνε το χέρι κσι το έβαζε στα βυζιά της και το μουνί της. Π΄πια ασκούφωτη παράλληλα με 69 που με τον έκανε πέτρα, αποσυντονίζετε λίγο στο γλειφομούνι γιατί της αρέσει.

Σκούφος και κάθισμα από πάνω όπου το μουνί της έκανε σπασμούς και με τελείωσε άνετα

Σόσιαλ στο ημίχρονο με δυσκολιά αλλά συνεννοηθήκαμε άνετα, Αν κάποιος θέλει μπορεί, Κάναμε παρέα ντουζ και ξεκινήσαμε το δεύτερο ημιχρόνιο πάλι με πολλά φιλιά και 69, αυτή την φορά την έστησα στα 4 και κωλος της τεντώνει πολύ ώραια, πως τεντώνει στη τούμπα το σεντόνι; ε, καμμία σχέση γιατί της Νάτι ο κώλος τεντώνει ενώ στην τούμπα ΔΕΝ τεντώνει.

Την έστησα στα 4 και την έκανα να πετάξει από ηδονή γιατί οι γριές γαμάνε ακόμα, έχυσα στην καπότα ντύθηκε πλήθηκε με φίλησε κι έφυγε

Αυτά από μένα συγνώμη για το σεντόνι

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, elpotero και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού