Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το τζινάκι το έχω δει άλλη μια φορά πριν περίπου δύο χρόνια (δεν με θυμόταν καν), οι συνήθειες δεν άλλαξαν , μυνήματα αναπάντητα , το άφησα λίγο να καταλαγιάσει από την επανεμφάνιση , ξανά μανά , μονολεκτικές απαντήσεις , τελικά βρέθηκε χρόνος και τρόπος να βρεθούμε . Συνάντηση στο γνωστό χοτελι του μεταξιού , αποφεύγει τις συναντήσεις σε σπίτια (κάτι που βολεύει εμένα) δεν ξέρω αν πηγαίνει σε στάνταρ πελάτες .
Λοιπόν το χτύπημα στην πόρτα ήταν στο ακαδημαϊκό δεκάλεπτο , επικοινωνιακή αρκετά , δεν έχουν αλλάξει πράγματα πάνω της μετά από 2 χρόνια . κοντούλα γύρω στο 1,60 , όμορφο πρόσωπο με εκφραστικά μάτια , αδύνατη με προκλητική κωλάρα και τρομερά 3αρια φυσικά βυζιά , περιττό λίπος πουθενά , δέρμα βελούδινο και καθαρό . Το 22 το ξεχνάμε , η κοπέλα είναι 26+ (όχι ότι είναι κακό αυτό) .
Αφού είπαμε τα κλασικά πέρασε για μπάνιο .
Γύρισε στο 5λεπτο και ανέλαβε αγώνα . Φιλιά με γλώσσα ναι , πίπα υγρή με προσπάθεια να τον καταπιεί , κάνει και πέρασμα από αρχιδια , την δαχτυλιασα χωρίς να αντιδρά και την βούτηξα πάνω μου γυρνώντας την σε 69 . υγρό και μυρωδάτο μουνάκι , το έφαγα με λαιμαργία αλλά αυτό που με είχε κατακαυλώσει ήταν ότι τρίβωνταν αυτές οι απίστευτες βυζάρες πάνω στην κοιλιά μου όσο μου ρούφαγε το καυλι με εμένα ξαπλωμένο να απολαμβάνω .
Στύση 110% και καβάλημα πάνω μου .
Το μουνάκι έχει πολύ σφιχτή αίσθηση παρόλο που έχει φάει πολύ πούτσα , την έπιασα από τα κωλομερια και την ανεβοκατεβαζα με ορμή καθότι παναλαφρη , τα πρώτα βογγητα ακούστηκαν στο δωμάτιο και οι βυζάρες να χορεύουν μπροστά στα μάτια μου σήκωνα κεφάλι , τα ρουφαγα και αυτά εκεί , σε τρελό χορό .
Γύρισμα στα 4 με εμένα το ένα πόδι κάτω και το άλλο στο κρεβάτι και πιστονιασμα .
Η καυλιτσα της αρέσει να κοιτάζεται στον καθρέφτη όταν την παίρνουν και αμολαει και προστυχολογα .
Είχα ανοίξει με τους αντίχειρες μου αυτό το τρελό κωλι όσο την έπαιρνα στα 4 και έβλεπα το γυαλισμένο κωλοτριπιδακι να μου κλείνει το μάτι ...
Κρατήθηκα με το ζόρι να μην μπω γιατί θα ξέφευγε τελείως η τιμή (φάουλ τα +80) οπότε το τέλος ήρθε μετά από ανελέητο γαμήσι και μπατσιδια στην κωλάρα μέσα στο ζεστό στοματακι της και βουρ για φτύσιμο στον νιπτήρα ..
Στο social αρκετά καλή , 90% Ελληνίδα (αφήνω και ένα 10% γιατί ποτέ δεν είσαι για κάτι σίγουρος) φιλική ειδικά όσο περνάει η ώρα και καμία σχέση μη την ξυνηλα που βγάζει στα μηνύματα της , ο δεύτερος γύρος συνεχίστηκε με περισσότερη καύλα .
Πολλές πρωτοβουλίες δεν παίρνει , εγώ το προτιμώ , θα μπορούσες να την πεις και υποτακτική,θέλω να το πάω όπως το έχω σχεδιάσει και πήγε καλά .
Συνεχίσαμε σε ότι στάση ζήτησα , ακολούθησε αρκετά ζωηρά με δυνατά γλωσσοφιλλα και καλή συμμετοχή . Στον δεύτερο γύρο παίζει και να έχυσε σε cow και πάλι με καθρέπτη (σημασία έχει ότι έχυσα δύο φορές δυνατά εγώ , που αυτό ήταν και το ζητούμενο) .
Συμπέρασμα 160 + 20 + 22 = 202€ για μία ώρα .
Λίγα δεν τα λές , αν είχα πάρει και πίσω φτάνουμε αισίως τα 282 ... Money Mouth
Από την άλλη δεν τα έκλαψα γιατί πέρασα καλά .
Έστω για το παλμαρέ είμαι της γνώμης ότι αξίζει η δοκιμή .
50 πάνω 50 κάτω ούτε πλούσιος θα γίνεις ούτε φτωχότερος .
Αυτά Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
24.120
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, HoneyVoskos και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2023
Dimi οι κριτικες σου ειναι οτι καλυτερο τις περισσοτερες φορες.Παντα τετοια ευχομαι
review reaction 1 Rensten, ggalatsi, dimigoall
11 Σεπτεμβρίου, 2023
όλες κρύβουν 5 με 10 χρονάκια

ελάχιστες λένε αλήθεια
Α1
ΑΓΡΙΟΣ 1
review reaction 1 Rensten
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2