Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα πω λίγα λόγια αλλά ουσιαστικά.
Όταν την πρωτοείδα δεν σκέφθηκα ότι είναι μουναρα, αλλά με είχε προϊδεάσει το γραφείο ότι δεν είναι, αλλά έχει πολύ καλές υπηρεσίες.Λεω μέσα μου αυτό το χρειάζομαι οπωσδήποτε, έχω κουραστεί τις "μουναρες" που είναι πιο κρύες κι από υγρό άζωτο...
Πάω λοιπόν,νε υποδέχθηκε με ένα classy φόρεμα ( μου άρεσε αυτό) , τακούνια κομψά, όχι πουτανε,ο χώρος προσεγμένος και έπαιζε χαλαρωτική μουσική.Μου άρεσε η περιποίηση που είχε και το ενδιαφέρον για εμένα,δεν ζήτησε χρήματα, μάλιστα στο τέλος που έφυγα δεν κοίταξε όταν της τα άφησα επίτηδες και το εκτίμησα δεόντως.
Θα μιλήσω κυρίως για το συναίσθημα που μου έβγαλε, ήταν πραγματικά σαν να είμαι με μία κοπέλα που με θέλει και ενδιαφέρεται για εμένα και σαν άνθρωπο αλλά και σεξουαλικά.Δεν σημαίνει ότι έτσι ήταν προφανώς, αλλά έτσι σε κάνει να νιώθεις.Κι αυτό για εμένα είναι ανεκτίμητο.

Ότι κάναμε μαζί, έδειχνε ότι το ευχαριστιόταν επειδή έπαιρνε τον χρόνο της τίποτα βιαστικό ή μηχανικό.
Στο σεξ τα δίνει όλα, γουστάρει να το κάνει και για μία από τις ελάχιστες φορές που έχω πάει με επαγγελματία, ένιωσα ότι πραγματικά το ευχαριστήθηκε κι εκείνη όσο κι εγώ.Μπορει και παραπάνω επειδή μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα έχυσε ένα σωρό φορές.
Την προτείνω ανεπιφύλακτα για όσους θέλουν μία ουσιώδη συνεύρεση με μία γυναίκα που θα σε δεί ως άνθρωπο κι όχι μόνο σαν χρήματα με πόδια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ragnar Bjornson
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
731
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, doc_lin, Aragorn135 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2023
Η Nina είναι από της ελάχιστες που δείχνουν ότι το ζουν πραγματικά μαζί σου.

Και δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο σε παρουσιαστικό. Ίσως για αυτό τα δίνει όλα στις υπηρεσίες.

Έτσι!
review reaction 3 hornyasfuck
16 Μαΐου, 2023
Αυτά είναι....
Τέτοιες κριτικές θέλουμε να διαβάζουμε. Όχι κάτι τσοκαρα που το μόνο που τις ενδιαφέρει είναι να κλέβουν χρόνο και υπηρεσίες....
Εύγε στο κορίτσι
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2