Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση στο Βill μετά από δύσκολη επικοινωνία καθώς δεν απαντά συχνά στα μηνύματα η κοπέλα λόγω πολλών μηνυμάτων αλλά με υπομονή και επιμονή κατάφερα να τη συναντήσω. Ήμουν περίεργος να δω αν θα αντικρύσω αυτό που είχα δει στις φωτογραφίες.
Στην ώρα της η κοπέλα μπήκε και δεν πίστευα αυτό που αντίκρυζα. Ήταν ακόμα καλύτερη. Πρόσωπο πανέμορφο, με τρομερό βλέμμα, απίστευτα μάτια και μαλλί βαμμένο λίγο προς το κόκκινο. Πήγε για μπάνιο και είδα το απίστευτο σώμα. Ίσως το πιο καλό σώμα που έχω δει σε γυναίκα. Γυμνασμένη χωρίς περιττό λιπος, το τέλειο σχήμα και μέγεθος στα τριάρια στήθη της και τουρλωτός κώλος για δυνατές σφαλιάρες. Πραγματικά συναγωνίζεται την Lana Rhoades πριν χαλάσει από τις πλαστικές.
Ήταν λίγο μαγκωμένη όταν μπήκε στο δωμάτιο και αφού βγήκε από το μπάνιο την χαλάρωσα με λίγο σόσιαλ και στη συνέχεια προχώρησα ερωτικά όπως θα έκανα με την κοπέλα μου. Βαθιά γλωσσόφιλα, περιποίηση σε όλο το σώμα και γλειφομούνι για αρκετή ώρα. Πεντακάθαρη και μυρωδάτη η κοπέλα από τα καλύτερα μουνάκια που έχω γλείψει. Γυρίσαμε σε 69 όπου έκανε καλή πίπα, απλά δεν μπορούσε με τίποτα για deepthroat. Πέρασε και από μπάλες αλλά δεν κατέβηκε πιο κάτω. Στη συνέχει την έβαλα από πάνω και απόλαυσα το σώμα της αλλα και το βλέμμα της. Γουστάρει να κοιτάει στο καθρέφτη κάτι που προσωπικά με καυλωσε πολύ. Πέταγε και μερικά βρωμόλογα, κοιτούσα και έγω τον καθρέφτη και καύλωνα ακόμα περισσότερο δεν άντεξα και πολύ και της τα έδωσα στο στόμα. Καναμε μπανακι και μετά χαλαρή συζήτηση καπνίζοντας στο ενδιάμεσο. Φάνηκε πολύ ευγενική και καλή κοπέλα, ανταλλάξαμε μερικά κοπλιμέντα και συνεχίσαμε για δευτερο γύρο με περισσότερη ένταση και διάρκεια , σφαλιάρες στη κωλάρα της και όλες τις στάσεις που μπορούσα να σκεφτώ εκείνη τη στιγμή. Τελείωσα βαθιά μέσα της με τα ποδια στους ώμους. Πήρε τα λεφτά στο τέλος και με αποχαιρέτησε γλυκά.
Πραγματικά έχει σώμα πορνοστάρ αλλά θα έλεγα κάνει ένα καλό παθιασμένο GFE πρόγραμμα. Το γεγονός ότι είναι Ελληνίδα κάνει την επικοινωνία πανεύκολη και ο μόνος λόγος που βάζω ίσως στο αν θα την ξανασυναντούσα είναι η τιμή καθώς είναι τσουχτερή. Αυτό το σώμα και την επικοινωνία δεν την βρίσκεις εύκολα και γιαυτό είναι περιζήτητη και ακριβή αλλά μπορείς να βρείς πιο vfm περιπτώσεις. Σιγουρα αξιζει για τουλάχιστον μία φορά

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Vuzolagnos9
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.900
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kelenor, THV και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2023
Το σώμα κ την επικοινωνία λέει δε τα βρίσκεις εύκολα!
Το σώμα το καταλαβαίνω αλλά την επικοινωνία την έχετε υπερεκτιμήσει μου φαίνεται. Αν θέλετε να επικοινωνήσετε πηγαίνετε για καφέ ξέρω γω.
όπως λέει και ο αλήτηζ, το στόμα θα ανοίγει μόνο για τσιμπούκια!!
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ
review reaction 3 review reaction 1 Vuzolagnos9, piko, Blastbeat208 και 1 ακόμα μέλος
14 Μαΐου, 2023
εμενα παντως για αλβανιδα με κανει,δυκολο να ειναι ελλεινιδα με τετοιο κορμι
G
givrgaras95
review reaction 1 Johnny87
14 Μαΐου, 2023
Πρεπει να ξεκινησουμε μποικοταζ σε γυναικες που χρεωνουν πανω απο 140
review reaction 1 Blastbeat208, Accountant, Milfomaniac
14 Μαΐου, 2023
180€ χρεώνει την ώρα η δεσποινίς και την παρακαλάτε;
Κανονικα επρεπε χθες να το κανει 200€/h για στρογγυλοποίηση.
review reaction 1 review reaction 3 BUT-TMAN, djantonis666, STAVROS6969 και 3 άλλα μέλη
14 Μαΐου, 2023
Την εβαλες να τραγουδησει τυπε; μπορει να ειναι και η ελληνιδα Lana del Rey Καφές
review reaction 3 drifter81, djantonis666, Makis99
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5