Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την συνάντησα σήμερα στο χώρο της. Η Regina με περίμενε με ένα κόκκινο φορεματακι, εκεί ήταν και η φίλη της η Μόνικα η οποία μετά από λίγο έφυγε από το δωμάτιο.

Κατά τη γνώμη μου η Regina σε εμφάνιση είναι μεταξύ 7-8.
Καλό κορμί, νεανικό, καλόσχηματισμενο. Στήθος σιλικόνης, έχει γίνε καλή δουλειά.
Πρόσωπο με λίγο ακμή που καλύπτει με make-up.
Πρέπει να είναι 1.70, ίσως 1,2 πόντους πιο ψηλή.

Γνωρίζει όσα Αγγλικά χρειάζεται ώστε να επικοινωνεί εύκολα. Είναι φιλική, ευγενική. Επικοινωνία 7.
Γενική συμπεριφορά 8

Φιλιά στην αρχή με χείλη, στη συνέχεια δειλά με γλώσσα, μόλις ζεστάθηκε βαθειά γλωσσοφιλα.

Πίπα για κλάματα. Τόσο χάλια που σκέφτηκα να φύγω. Δεν τον έβαζε καν στο στόμα. Κατάλαβε τον εκνευρισμό μου και κάπως διορθώθηκε. Γενικά δεν το έχει με την πίπα.

Στο sex όμως ήταν καλά. Λίγο αμυντική στην αρχή, αλλά μόλις ζεστάθηκε άρχισε να δίνεται και να συμμετέχει.
Είχα πάει με αρκετές δυνάμεις και με 3 ημερη αποχή, αποφασισμένος να πάρω αυτό που θέλω.
Ξεκίνησα τον πρώτο γύρο με σκοπό να το κρατήσω όσο μπορώ, έβγαλα ενέργεια, άλλαζα στάσεις και ρυθμούς. Κάποια στιγμή την ένιωσα να δίνεται. Η στάση της έγινε σωστή και η διείσδυση απολαυστική. Η αίσθηση πολύ καλή.
Ένιωθα την ανάσα της και τις φωνουλες της. Κάποια στιγμή μου δαγκώνει το μπράτσο, της γυρίζω το κεφάλι και αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα. Το κράτησα όσο μπορούσα μέχρι που παραδοθηκα και τελείωσα.

Είχαν μείνει 20 λεπτά. Ζήτησα λίγο μασάζ που είναι πράγματι αρκετά καλή. Στο τελευταίο 10 ξεκίνησα τον δεύτερο γύρο, ήταν πολύ πρόθυμη, με διάθεση να με κάνει να περάσω καλά ακόμα και στα τελευταία λεπτά, αν και δεν τελείωσα.
Συμμετοχή στο sex 7

Το προσπάθησε και έδειξε ότι ήθελε να περάσω καλά.

Σχέση αξίας κόστους 7 , ναι μεν το sex ήταν καλό, η πίπα της όμως ήταν για κλάματα.

Amateur, θετική διάθεση, καλή εμφάνιση, πίπα δεν. Να σημειώσω πως σήμερα ξεκίνησε, άρα ξεκούραστη και ευδιάθετη.

Καλή συνάντηση, ίσως την ξαναδώ.


Thank you Regina.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ntinosam
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
5.945
Πόντοι:
11.005
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2023
με τόσα που τους δίνουμε, μένουν για τσιγάρα? Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, ntinosam
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1