Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν ακούστε - διαβάστε τι έγινε.

Κλείνω ραντεβού από προχθές για να συναντήσω την πολυσυζητημένη Freya στο χώρο της.

Τρομάρα μου ήθελα να μην χάσω το "χαβιάρι" ... όπως πολλοί βάφτισαν την μικρή.

Ήμουν στο Hyatt για μία υποχρέωση οπότε σκέφτηκα ότι θα ήταν πρακτικό να πεταχτώ στο χώρο της που είναι λίγο παραδίπλα.

Φτάνω λοιπόν στο ξενοδοχείο και στέλνω μήνυμα στο γραφείο.

Μου απαντάνε με μια μικρή καθυστέρηση 5 λεπτών και με είχαν στην αναμονή για άλλα 10 λεπτά ήτοι περίμενα ένα τέταρτο συνολικά για να λάβω τον αριθμό του δωματίου λες και θα συναντούσα τον πρόεδρο Μπάϊντεν.

Ήδη με είχαν ζώσει τα φίδια ... ότι κάτι δεν πάει καλά.

Τέλος πάντων μου δίνουν τον αριθμό του δωματίου.

Καταρχήν να αναφέρω ότι το ξενοδοχείο είναι από τα χειρότερα που έχω συναντήσει ποτέ μου.

Να μην αναφέρω το όνομά του.

Δεύτερον ανεβαίνω στον δεύτερο όροφο όπου έξω από τη πόρτα του δωματίου αντικρίζω μια εικόνα αισχρή με πεταμένες πετσέτες και πιάτα φαγητού στο πάτωμα.

Δεν μου άρεσε καθόλου αυτή η εικόνα.

Ξέρετε καμιά φορά οι λεπτομέρειες σε προειδοποιούν ότι κάτι δεν πάει καλά.

Χτυπάω τη πόρτα και μου ανοίγει η Freya αφού πρώτα μου αναφέρει και αυτή με τη σειρά της να περιμένω λίγο ακόμα ...

Με το που ανοίγει η πόρτα το πρώτο πράγμα που αισθάνομαι είναι η απίστευτη μπόχα μεταξύ αφόρητης ζέστης, μούχλας, μυρωδιές από φαγητό όλα μαζί σε ένα κοκτέιλ μυρωδιών που δεν έχω ξανασυναντήσει στη ζωή μου.

Αντικρύζω λοιπόν ένα κορίτσι το οποίο ήταν αρκετά ατημέλητο με μια πρόχειρη ρόμπα και σαγιονάρες 10 πόντων ...

Από εκείνη τη στιγμή είχε λήξει άμεσα η συνάντησή μου μαζί της.

Δεν υπήρχε περίπτωση να κάτσω ούτε δευτερόλεπτο παραπάνω εκεί μέσα.

Της ανακοινώνω λοιπόν ευγενικά ότι δυστυχώς δεν θα κάτσω διότι οι φωτογραφίες της δεν αντιστοιχούν σε αυτήν, το οποίο κατά τη προσωπική μου άποψη ισχύει και αυτό.

Όχι ότι είναι άσχημο κορίτσι αλλά τίποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά και βέβαια απίστευτα ατημέλητη.

Ασφαλώς δεν της είπα τίποτα για την απαράδεκτη εμφάνισή της αλλά ούτε και για τις μυρωδιές του δωματίου διότι ακριβώς δεν ήθελα να την προσβάλλω.

Μάλιστα αναρωτιόταν πως είναι δυνατόν εγώ να την απορρίπτω αφού όλοι οι υπόλοιποι την θεωρούν θεά.

Ήμαρτον ... θα τρελαθούμε ...

Αποχωρώ λοιπόν πλήρως απογοητευμένος από την όλη κατάσταση που είχε διαμορφωθεί.

Αναρωτιέμαι οι προηγούμενοι συναγωνιστές τι ήταν αυτό που ξεχώρισαν πάνω της και της έδωσαν τόσο μεγάλες βαθμολογίες.

Τα νύχια στα πόδια της ήταν τελείως απεριποίητα και το πρόσωπό της τίποτα το ιδιαίτερο και ξεχωριστό.

Τέλος πάντων να μην πολυλογώ.

Το κερασάκι στην τούρτα ήταν το εξής :-

Με μεγάλη μου έκπληξη το γραφείο μου ανακοίνωσε ότι ποτέ στο μέλλον δεν θα ξαναδώ κοπέλα του γραφείου με την απαράδεκτη δικαιολογία ότι ήμουν αγενής προς το κορίτσι.

Τους ανέφερα λοιπόν όλα τα παραπάνω που βίωσα συν το γεγονός ότι το κορίτσι ψεύδεται ασυστόλως και απλώς ήθελε με κάποιον γελοίο τρόπο να δικαιολογηθεί για την απαράδεκτη εικόνα και της ίδιας αλλά και του δωματίου της με συνέπεια να ακυρώσω τη συνάντησή μας με αποκλειστική υπαιτιότητα της κοπέλας.

Η εικόνα της ήταν απαράδεκτη.

Το δωμάτιό της δύο φορές απαράδεκτο.

Και το γραφείο τρείς φορές απαράδεκτο για την συμπεριφορά του προς εμένα προσωπικά.

Δεν πρόκειται ποτέ μου να ξαναπάρω κορίτσι από το συγκεκριμένο γραφείο.

Τους ανέφερα κιόλας ότι κάνουν κακό του κεφαλιού τους.

Πληρώνω και μάλιστα εξαιρετικά καλά και απαιτώ τουλάχιστον δύο πράγματα.

Πρώτον οι φωτογραφίες να ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα.

Και δεύτερον στοιχειώδη ΣΕΒΑΣΜΟ και καθαριότητα.

Αυτά τα ολίγα από μένα.

Χαίρετε και ούτε πρόκειται να με ξαναδείτε.

Δόξασι ο Θεός γυναίκες υπάρχουν πολλές.

Σήμ: στην βαθμολογία έβαλα δύο 7άρια στην εμφάνιση διότι έτσι θεωρώ σωστό και για να μη φανώ κακός προς το κορίτσι.

Επίσης θα ήθελα να συμβουλέψω το γραφείο ότι το dress code ενός κοριτσιού και η καθαριότητα του δωματίου της είναι σημαντικά και αδιαπραγμάτευτα στοιχεία για την επιτυχία μιάς συνάντησης.

Α.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2023
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
170
Likes:
90.604
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ggalatsi, Johnny Red2, αστυαναξ και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2023
α) Κατ'ἀρχήν κρίμα. 2) Ἄσχετο τελείως: "δόξα σοι", δηλ. "Δόξα σέ σένα", δηλ.... ἄσχετο μ'αὐτά ποὺ λές
review reaction 1 Rokko28, Yatoputso, Annapurna
12 Μαΐου, 2023
Δεν πάει να γ.....!το GDE που ξαφνικά έγινε σοβαρό γραφείο και διώχνει πελάτες επειδή
έκαναν μεταβολή και δεν πέταξαν χρήματα.
Από εμένα έχουν φάει ήδη μαύρο ήτοι τετραψήφιο ποσό/μήνα
διότι είχα κλείσει ερικα δυο μέρες πριν και στη επιβεβαίωση μου είπαν
ότι έχει περίοδο.
Από τηλέφωνο φίλου όμως δούλευε κανονικά την ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ!!!
ΜΑΘΕΤΑΙ ΝΑ ΤΙΜΑΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ!
review reaction 1 TRAXANOPLAGIAS1234, Aragorn135, Yatoputso και 4 άλλα μέλη
12 Μαΐου, 2023
Να με συγχωρήσεις αλλά διαφωνώ ότι δεν είναι η κοπέλα των φωτογραφιών. Μήπως άλλη είδες;

Από κει και πέρα η συγκεκριμένη δεν είναι θεά αλλά πώς να μην λατρέψεις αυτό το εφηβικό σώμα της; Θεά την έκαναν όσοι είδαν ένα κοριτσάκι που κάθεται να γαμιέται χωρίς μα και μου.
review reaction 1 Yatoputso, hornyasfuck, Annapurna
12 Μαΐου, 2023
Δυστυχώς το κορίτσι με την γενικότερη εικόνα της ίδιας και του δωματίου της μου έδωσε την εντύπωση μιας πρόχειρης ξεπέτας.
Βρώμα στο δωμάτιο.
Κανένας σεβασμός προς τον πελάτη.
Το ίδιο και το γραφείο με τη συμπεριφορά του.
Το γραφείο οφείλει να συμβουλεύει και να ελέγχει ειδικά τα νεαρά κορίτσια για το παρουσιαστικό τους και όχι να τα δικαιολογεί.
Μαύρο από μένα.
review reaction 1 gremlin, Score73, rsotos7 και 5 άλλα μέλη
12 Μαΐου, 2023
@annapurna: ήσουν πολύ τυχερός γιατί αντίκρυσες τα αληθινά φυσικά χαρακτηριστικά της κοπέλας. Έτσι είναι οι περισσότερες από όλα τα γραφεία χωρίς τα μακιγιάζ και τα άλλα φρου φρου για να μεταμορφωθούν. Οι παππούδες μας τα έλεγαν αυτά χρόνια τώρα ότι η αληθινά όμορφη γυναίκα είναι εκείνη που είναι όμορφη όταν ξυπνάει το πρωί! Τώρα επειδή μου έχει τύχει και εμένα κάτι ανάλογο και μάλιστα από το ίδιο γραφείο, νομίζω η απάντηση βρίσκεται στην προηγούμενη κριτική και σχόλια και λέγεται Απληστία Για Το Χρήμα τόσο από την κοπέλα όσο κυρίως από το "γραφείο". Όταν το ωράριο τους λήγει στις 6 ή 7 το πρωί και κοιμούνται 4 με 5 ώρες γιατί πρέπει να ξεκινήσουν τη δουλειά λίγο μετά το μεσημέρι που να βρουν χρόνο να ξεκουραστούν, να φάνε σωστά, να περιποιηθούν το δωμάτιο και να καλλωπιστούν για να αποδώσουν!!! Αυτό το χάλι το έχω συναντήσει και στα άλλα "γραφεία" glamour και yourangels. Όσο για το ξενοδοχείο έχεις επίσης δίκιο, θυμίζει κάποια παρακμιακά που συναντάς στην Αιδηψό που παραθερίζουν τα γερόντια μας. Και να σκεφτείς ότι παλιότερα ήταν ακόμα χειρότερα, τις είχαν τσουβαλιασμένες στο Ελληνίς στη Συγγρού. Εκεί να δεις βρώμα και δυσωδία!!!
review reaction 1 ggalatsi, gremlin, stadeos και 6 άλλα μέλη
12 Μαΐου, 2023
Συγχαρητήρια για την καλή και εναργή κριτική...και ένα μεγάλο μπράβο για την επιβολή του πάνω κεφαλιού στο κάτω και την άμεση αποχώρηση...αν όλοι πράττουμε το ίδιο θα αλλάξει η κατάσταση άμεσα
review reaction 1 black panther, gremlin, andronikos3 και 5 άλλα μέλη
12 Μαΐου, 2023
Έχει χρόνια να παρω το γραφείο αυτό.
review reaction 1 hornyasfuck, Annapurna
12 Μαΐου, 2023
"Επίσης θα ήθελα να συμβουλέψω το γραφείο ότι το dress code ενός κοριτσιού και η καθαριότητα του δωματίου της είναι σημαντικά και αδιαπραγμάτευτα στοιχεία για την επιτυχία μιάς συνάντησης."

Έτσι ακριβώς αγαπητέ.
Τα είπες ΌΛΑ!

Εγώ θα είχα ΉΔΗ ακυρώσει, με το που θα είχα δει τις πεταμένες πετσέτες και τα πεταμένα πιάτα φαγητού έξω από την πόρτα.

ΥΓ. Το συγκεκριμένο γραφείο, είναι ίσως το χειρότερο από όσα υπάρχουν, όχι τώρα αλλά εδώ και χρόνια.
Τους λόγους τους έχω εξηγήσει πολλάκις.
Σταμάτησα τελείως ραντεβού με αυτούς, ήδη προ κορωνοιου.
review reaction 1 black panther, andronikos3, Score73 και 3 άλλα μέλη
12 Μαΐου, 2023
Σίγουρα ένα ρόλο παίζει, ότι για τα outcall έρχονται "πιο" περιποιημένες.
Προσωπικά προτιμώ τα outcall επειδή δε θέλω να βρεθω προ εκπλήξεως.
Το ξέρω ανεβαίνει το κόστος αλλά από άποψη υγιεινής έχω μια παραπάνω σιγουριά.
Όμως έπραξες σωστά και ευχαριστούμε για την ενημέρωση.Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, Annapurna
12 Μαΐου, 2023
ΛύπηΛύπη Αγαπητέ μου φίλε ΠΟΛΥ καλά έπραξες!!
review reaction 1 black panther, hornyasfuck, srek7 και 1 ακόμα μέλος
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2