Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τόσο κακές κριτικές για κοπέλα που θέλω να δω δεν έχω ξαναδεί.

Παραδόξως, είχα πολλές επιλογές εκείνη τη μέρα αλλά το μυαλό μου στη ξινοKate... Δεν μαμιεται λέω, κλείσε το. Έχουμε πληρώσει 150 για τεράστιες φολες, αυτή τουλάχιστον θα ναι κ όμορφη...

Αρχικά γραφείο όπως πάντα κομπλέ, εγώ το προτιμώ πολύ το GDE.

Μπαίνω στο κλασικό GDE ξενοδοχείο,. παθαίνω μια κρίση στο ασανσέρ γιατί σταματάει μεταξύ 2 ορόφων (θέλει συντήρηση παιδιά, σκεφτείτε να πάθουμε καμία πλάκα ενώ πάμε να πηδήξουμε εσκορτ) .

Τουκ τουκ, ανοίγει η πόρτα. Βλέπω ένα νεαρό κορίτσι γύρω στα 27 με πολύ όμορφα μάτια.
Πρόσωπο ωραίο, δεν έχει καμία ατέλεια, όλα όμορφα.

Το σώμα για τα δικά μου δεδομένα, είναι το ιδανικό. Γύρω στα 1,70. Το βυζί λίγο πεσμένο αλλά μια χαρά 1,5αρι με ωραίες ρογες. Επικός κωλος, κοιλίτσα, λεπτά πόδια κ χέρια, και δέρμα βελούδο. Για μένα το σώμα είναι 9αρι. Αν τη δεις έξω βαμμένη θα μείνεις μλκς.

Λίγα λόγια, μου ζήτησε λεφτά μπροστά. Ειρωνεύτηκα λίγο σε αυτό, γέλασε. Πήρα πετσέτα, έκανα μπανάκι. Όλα, τα πάντα όλα πεντακάθαρα, το ίδιο κ αυτή.

Τη φιλαγα παντού εκτός από στόμα, της έκανα στοματικό, έδειξε να γουστάρει αλλά δε μπορούσε να τελειώσει ήθελε πρώτα σεξ.

Έχω καβλωσει με την εμφάνιση της, την έβαλα στα 4 και μετά μπρούμυτα, γουσταρα πολύ κ ήταν καλή η συμμετοχή της. Με άφησε λίγες αγριαδες πριν τελειώσω αν κ δε το περίμενα.

Δυστυχώς δεύτερη φορά δε μπορώ στη μία ώρα οπότε δεν το μεγάλωσα για άλλη μια φορά το μισάωρο. Να πω την αλήθεια όμως, θα ξαναπήγαινα μαζί της χαλαρά...

ΥΓ1 τα είπαμε λίγο στο τέλος πριν φύγω, μια χαρά είναι στο σοσιαλ αν σ ενδιαφέρει κ αυτό με πολύ καλά αγγλικά.

Υγ2 Ναι είναι ξινουλα, έχει σαφή όρια. Σίγουρα με τη δική μου εμπειρία δεν είναι για μικρή βαθμολογία. Θέλω να τη ξαναδώ να δω πως θα πάει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 01, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.113
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, Yatoputso, kwstasxat και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού