Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Call-Girls 130655
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την είχα σταμπάρει εδώ και μια εβδομάδα που έσκασε μύτη. Άνοιξε η πόρτα και αντίκρισα ένα όμορφο μελαχρινό καυλι κοντά στο 1.70. Περιποιημένα άκρα στα χέρια και στα πόδια και πολύ προσεγμένη.Βυζι φτιαγμένο που έχει γίνει καλή δουλίτσα και μάλλον έχει γίνει και μικρή επέμβαση στα χείλη. Χαμόγελο και συμπεριφορά άριστη όπως αρμόζει σε επαγγελματία.Μαυρο φόρεμα κολλητό μαύρα τακούνια μαύρο string.Total black όλα.
Αγγλικά τα βασικά αλλά αφού δεν χρειαστηκαμε μεταφραστές όλα καλά.
Στα δικά μας. Αφού ζέστανε την μηχανή με έντονα γλωσσόφιλα μου ρούφηξε τον πούτσο με μαεστρία και τελείωσα πάνω στα βυζιά της ενώ με κοιτούσε με ικανοποίηση.Γενικα καλή πίπα υγρή με διάλειμματα για handjob και προσπάθειες για dt. Έτρεξα στο ντους για να συνεχίσω το έργο μου σε διάφορες στάσεις από doggy και ιεραποστολικό με δεύτερο τελείωμα σε cow για να απολαμβάνω την ομορφιά και αυτό το υπέροχο κορμί το οποίο ακόμα σκέφτομαι και καυλώνω.
Μοντελε σώμα με piercing στον αφαλό και κάποια μικρά tattoos.Μια συνάντηση που με άφησε πολύ ευχαριστημένο.Για μένα είναι καύλα και το ξέρει.
Από Ρωσία χωρισμένη και γεμάτη καύλα έχει έρθει πρώτη φορά στα μέρη μας.Το ραντεβού τελείωσε με λίγο μασαζακι στο φινάλε. Αυτό είναι χαλάρωση...

Τέλος 6Υ44!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
6Y44
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
6.149
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, George Iakovidis και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού