Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εκλεισα τριάδα μπραζίλ με την Καρολίνα,

Επειδή είναι η πρώτη της κριτική θα τα πώ λίγο πολλά

Στο κέντρο μια καυλερή φωνή η Ρια μου έκλεισε το ραντεβού στο τσακ μπαμ. Μπήκα στο Μπιλ με έδωσαν δωμάτιο στον 5ο πρώτη φόρα τόσο φηλά ετοιμάστηκα και περίμενα να δω τι θα αντιμετωπίσω.Στην ώρα της ο οδηγός με έφερε την Καρολίνα. Όταν άνοιξα την πόρτα σάστισα πολύ πιο καλή από ότι οι φώτογραφίες. Φόραγε ένα μίνι και ένα τοπ. Ταμάμ στα γούστα. Λέω από μέσα μου αν είναι και στο κρεβάτι όπως στο κορμί θα φάει η γρια καλά. Γδύνετε και πετάει έξω κάι βυζούβιους φυσικούς με τρομερή ρόγα 'αρχισα μέσα μου να τραγουδάω συνθήματα ξαπλώνει δίπλα μου με το στρίγκο και τα πόδια της γυμνασμένα. Πέτρα σε λέω. Έχει μια χαλάρωση μόνο στην κοιλιά λόγο γέννας προφανώς, Από αγγλικα 0 τα κλασσικά οπότε παντομίμα παίξαμε αλλά για λίγο. Παίρνει πρωτοβουλία και με φιλάει πιθαμή προς πιθαμή και με κάνει κάτι κλαρίνα τύφλα να έχουν τα πανυγήρια φοράει καπότα και με καβαλάει έλεγε κάτι στη γλώσσα της ένα Δίας καταλαβα την βάζω στα 4 και την καρφώνω με μανία. Τι σφιχτή κωλάρα είναι αυτή που έχει καρντάσια. Εκει δεν κρατήθηκα τα αμόλυσα στην καπότα

Ημίχρονο, Τι να πούμε όμως; τα κάλαντα μήνα Μάϊο; Λέω μασάζ; Σι με λέει, όχι έσυ την λέω, παίρνει λαδάκι και με κάνει ένα ερωτικό μπόντυ του μπόντυ μασάζ, με γυρνάει ανάσκελα και με κάνει μασάζ πούτσα και αρχίδια και έγινα κάγγελο, Τον πίανει και το βάζει στο στόμα της έκει ένοιωσα και το σκουλαρίκι στη γλώσσα, Τρομερή όχι τόσο στην τεχνική αλλά στο πάθος. Δεύτερος γύρος 'οπου έβαλε γίγο από το λάδι που είχε στην καπότα και στήθηκε την σήκωσα όμως και την έβαλα στην πολυθρόνα του δωματίου οπού την άνοιξα τέντα και μπήκα όσο είχα, ούτε χιλιοστό έξω τον βγάζω και τα αμολάω στους βύζους. Παλμοί 180 τι τεστ κοπώσεως και μαλακίες

Από εμένα ένα τεράστιο ναι, Αν θέλω να βρω να πω κάτι κακό θα πω τα πολλά τατουάζ και τα πιρσινγκ

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Kontopodis, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2023
Γλωσσόφιλα έδινε ή μπα;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1