Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα και από μένα,
ημερομηνία τυπική, ίσως ήταν και αρχές Απριλίου. Λοιπόν, να ξεκινήσω από τα θετικά η κοπέλα έχει απίστευτο σώμα στητό στήθος, δυνατό κώλο, ούτε ίχνος κυτταρίτιδας, απαλό δέρμα. Μιλάει αρκετά για τα γούστα μου αλλά είναι επικοινωνιακή και γενικά σε κάνει να νιώθεις άνετα από κοντά.
Πάμε τώρα στα αρνητικά, πρόσωπο μέτριο ούτε κάτι όμορφο ούτε σε καυλώνει. Συμμετοχή οκ, έχει, και φωνάζει αλλά παιδιά ακόμα προσπαθώ να θυμηθώ μια φορά να πήρε μια πρωτοβουλία να έκανε κάτι που να πω ουαου, απλά αν θέλεις κάτι και είσαι καθαρός κλπ, θα στο κάνει αλλά γενικά γλάστρα μου φάνηκε. Αυτό που θεωρώ απαράδεκτο ότι η τύπισσα απαντάει στα μηνύματα με τουπέ λες και στέλνω στη μόνικα μπελούτσι και λες και δε θα την πληρώσω κιόλας. Επίσης, αυτό που της λείπει σε μεγάλο βαθμό είναι η πουτανιά, είναι λες και κάνω σεξ με τύπισσα που είναι σχεδόν παρθένα (και επίσης άνω των 30 και ας λέει κάτι για 25 γελάει ο κόσμος).
Σε όσους θα πουν βλακείες ότι η τύπισσα δεν περνούσε καλά και γιαυτό ήταν έτσι, μια χαρά και έχυνε και όλα, οπότε λογικά αυτό είναι από τα καλύτερα που θα μπορούσε.
Αυτό που θέλω να πω γενικώς και ίσως το ανοίξω και thread, είναι το εξής πως ανεχόμαστε στην Ελλάδα μια τύπισσα με πολύ καλό σώμα μαζί σας, να παίρνει 200 ευρώ χαλαρά 1 ωρίτσα ενώ δε λέει κάτι ιδιαίτερο; Βγάζουμε τόσα λεφτά ρε μάγκες στην Ελλάδα και επιτρέπεται αυτή σε 5 ωρίτσες να βγάζει μισθό που ο άλλος θα γαμηθεί να βγάλει; Πραγματικά απογοητεύτηκα και σχεδόν λυπήθηκα που δεν τα έπαιξα όλα στοίχημα που δεν έχω παίξει ποτέ στη ζωή μου. Και δεν είμαι ταλιρογλείφτης απλά κάπου όπα ρε μάγκες έχει παραγίνει το κακό και εμείς φταίμε γιατί αν δεν είχε πελάτες δε θα είχε ταρίφα 200. Οπότε, υποθέτω με τις τιμές που παίζουν γίναμε Ελβετία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 31, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
532
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 txar, bixterious, jasmlez και 45 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 17
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 17
1 2