Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Eros Center/Laufhaus/Bordell 6851
Γενική Εντύπωση
 
7.0
αφου πηγα κ εφαγα τα μουτρα μου στο χανσελστρασε 9 μετα απο 2 μερες κ πολυ μελετη πηγα στο μαγαζι που ειναι κοντα στο μουσφελντ ubahn 2
ευκολη προσβαση και περνας απο παρκακι που εχει απειρους αραπηδες και φτανεις στο 3οροφο μαγαζι που πολυ σωστα περιγραφει ο φιλος πιο κατω..
3οροφο μαγαζι με 30 δωματια που τα κοριτσια ειτε κατεβαινουν κατω στο στριπτιτζαδικο να ψωνιστουν ειτε περιμενουν με ανοικτες πορτες!!τα δωματια δεν εχουν ντουζ και στο ισογειο ,
αφου ηπια μια μπιριτσα με 5 ευρω στο στριπτιτζαδικο κατω περασα πανω και πηρα με βουλγαρα πολυ ομορφη και αφου μιλησα βουλγαρικα μαζι της μου ειπε θα με περιποιηθει καλα διοτι γνωριζα την γλωσσα της.
απο ποικιλια εχει μπολικες αλλα ολες βουλγαρες κ ρουμανες και σκοπιανες
πιστευω πως ειναι αυστηρα επαγγελματιες οποτε για καποιον που νομιζει θα βρει κατι σπεσιαλ ας το απορριψει
διοτι με 50 ευρω κανουν μαλλον αυστηρη πιπα και σεξ απλο ετσι μου ειπε η βουλγαρα αλλα λογω οτι ηταν κ απο την φιλιππουπολη--πατριδα μου εργασιας-- με διαχειριστηκε ξεχωριστα
εχει ομορφες κοπελες τυπου φυλης και καποιες στουντιοκοριτσα αθηνων αλλα μην περιμενετε τιποτα ξεχωριστο τυπου FKK
δυστυχως το FKK Relax ειναι αθλιο διοτι εχει εισοδο 60 ευρω και οι κοπελες ζηταν 60 ευρω διχως ακαποτο --ελεος

τωρα για το μαγαζι σεζαρ πιστευω ειναι ο,τι καλυτερο για μοναχο αλλα γενικα αν και εχω παει σε αλλες 4-5 πολεις της γερμανιας, το μοναχο ειναι πολυ πισω λογω ρωμαιοκαθολικισμου

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Μέτρια
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Νάντια
Γιατί την/τις προτείνετε;
ομορφη
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Μέτριος
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
43.716
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, topscorer

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού