Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 2 10
Eros Center/Laufhaus/Bordell 4609
Γενική Εντύπωση
 
8.0
λοιπον ταξιδι την βιεννη με φιλο από το μπου και ενώ χτες είχαμε ξεναγηση την πολη αυτος μετεπειτα κοιμηθηκε αφου είναι του υπνου και αποφασισα να το εξερευνησω μονος μου...πηρα το μετρο και μετα ταξι διοτι βρισκεται στου διαολου την μανα κοντα σε αντιπροσωπεια μερσεντες στην μπρουμ αμ κεμπτριτζ περιοχη και το ταξι εβαλε gps και με πηγε
το στουντιο είναι ενας καλος χωρος και αφου κατεβεις 4 σκαλακια σε ανηγει μια τσατσα με κακα αγγλικα και με ανεβαζει στο πρωτο οροφο σε ένα μεγαλο δωματιο για να περασουν οι κοπλλες μια μια που σε φιλουν συτηνονται και φευγουν
ο χωρος μαλλον εχει 4 δωματια μεγαλλα με τεραστιου κρεβατια μουσικη και ένα γιγαντιο μπανιο με τεραστιο τζακούζι -γενικα χωρος πολυτελειας είναι αλλα δεν είναι και το μαγαζι που θα ελεγα --α ένα παλατι!! πισινα μικρη εχει νομιζω μια μικρη στο ισογειο στο βαθος αλλα δεν πηγα
από κοπελες ειχε 6 και οι τρεις ηταν πιασμμενες πανω εγω ειδα μια κουβανη και καλα μισ ομορφια 2014 κουβας μαυρη, επισης μια άλλη ξανθια γερμανιδα και τελικα πηρα ένα και καλα μοντελο ουγγρικο την ανιτα καμερον που οπως μου ειπε ηταν μανεκέν της ρουμανας σχεδιαστριας σροιτερ αν θυμαμαι καλα
υψος 2 μετρα με 15 ποντους τακουνια κλαρα στο θεο και επιδερμιδα λεια.
αφου εκανα μπανιο στο σουπερ λουξ μπανιο με τζακούζι αμεσως κατεβαλα το ποσο των 120 ευρω με πιπα με προφ και απλο γαμησι για μιση αωρα και με εξτρα μπωλ αν μπορει καποιος
στον αγωνα τελειος επαγελματιας η κοπελα και καλο σοσιαλ στασεις όπως θελεις και αντεχει στους κραδασμούς και τελος στο 20λεπτο μετα μυχαμπεντι και εφυγα αφου καλεσα ταξι
γενικα ενας καλος χωρος ισως το κορυφαιο στουντιο την πολη οσο ξερω αλλα μαλλον υπερεκτιμημενος για τα ποσα που θελουν οσο για τις γυναικες που ειδα θα προτιμησω το φελια στη μπαρτελονα διοτι καλυτερες κοπελες περισσοτερη ποικιλια αλλα παντα εξαρτάται σε τι μερα θα πεσεις.παντως ο επαγγελμτισμος τους σχιζει είναι φοβεροι στο τερμνπορν
Σας αφηνω διοτι παω γκολντενταιμ με το φιλο τωρα
η κριτικη μου συμβδιζει με τον φιλο τον καροτα από κατω

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Λίγες
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
ΑΝΙΤΑ cameron
Γιατί την/τις προτείνετε;
ΑΡΙΣΤΗ εξυπηρετηση
Σύνηθες κόστος γαμησιού
120

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
43.298
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, Excalibur και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Οκτωβρίου, 2015
Ωραίος, διόρθωσα και λίγο το κείμενο αν μου επιτρέπεις σε όσα σημεία μπορούσα. Αυτή πήρες; http://www.residenz-tpb.at/details/722 τσολιάς! Ναι!
16 Οκτωβρίου, 2015
λοιπον ναι αυτή πηρα αλλα το παλιο μαγαζι ηταν διπλ στο ημαρχειο και μεταφερθηκε πριν από 2 χρονια όπως μου ειπε η τσατσα και ο διοκτητης ηταν κουρδος αλλα οι φωτογραφιες δεν εχουν καμια σχεση με υτες στο παλιο γενικα εχω φωτος αλλα μολις γυρισω ελλαδα θα τις στειλω
16 Οκτωβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπήκε το μαγαζί εκεί που είναι τώρα και μεταφέρθηκε εκεί η κριτική σου. Ματάκι Το άλλο έκλεισε αλλά θα ζει για πάντα πιστεύω στην καρδιά του παγκόσμιου πορνορεπόρτερ. Κουλ
17 Οκτωβρίου, 2015
καλα εκανες διοτι καμια σχεση οι φωτος οι παλιες με το τωρινο μαγαζι διοτι μπορει να την πατησει κνεις φιλος μας το παλιο ηταν στην destrict 1 ενώ το νέο είναι στη μεση του πουθενα....αλλα οι κοπελες είναι επαγγελματιες και φιαινεταιαπο το στησηο τους
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4